قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۴۶۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تماس تلفنی جهانگیری با ۹ استاندار

معاون اول رئیس جمهور در تماس های تلفنی جداگانه با استانداران خوزستان، بوشهر، هرمزگان، کرمانشاه، کردستان، سیستان و بلوچستان، همدان، اصفهان و آذربایجان شرقی، گفت: همه امکانات کشور برای کمک به مردم در مناطقی که دچار آسیب شده اند بسیج و در این زمینه دستورات لازم صادر شده است.

تماس تلفنی جهانگیری با ۹ استاندار

: اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در تماس های تلفنی جداگانه با استانداران خوزستان، بوشهر، هرمزگان، کرمانشاه، کردستان، سیستان و بلوچستان، همدان، اصفهان و آذربایجان شرقی در جریان آخرین وضعیت بارندگی و خسارات ناشی از آن، نحوه امدادرسانی به مردم و میزان آمادگی نیرو های امدادی برای مقابله با حوادث احتمالی قرار گرفت.

وی صبح امروز (پنجشنبه) ضمن تشکر از اقدامات استانداران، ستاد های بحران و نیرو های امدادی، خواستار تلاش مجدانه همه دستگاه ها و بکارگیری همه امکانات برای رفع آبگرفتگی های معابر و خیابان ها و جلوگیری از آسیب به منازل و ساختمان های مسکونی شد.

در این تماس ها که در پی بارش های سیل آسای چند روز اخیر و برای دومین بار با تعدادی از استانداران انجام شد، معاون اول رییس جمهور با تاکید بر بکارگیری همه امکانات استان ها بر ممانعت از مسدود شدن راه های مواصلاتی این استان ها به منظور ارسال کمک از استان های همجوار، تصریح کرد: همه امکانات کشور برای کمک به مردم در مناطقی که دچار آسیب شده اند بسیج و در این زمینه دستورات لازم صادر شده است.

استانداران این استان ها نیز در این مکالمه های تلفنی گزارشی از میزان بارش ها، تخریب ها و نحوه امدادرسانی، آمادگی نیرو ها و دستگاه ها و نیز نیاز های خود برای کمک به مردم و حفظ زیر ساخت ها ارایه کردند.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha