قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۴۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تهران محروم از باد و باران

استان ها تهرانتهران اداره کل هواشناسی استان تهران، از ادامه جو پایدار، سکون هوا و انباشت آلاینده ها در تهران خبر داد.

تهران محروم از باد و باران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش روز پنجشنبه اداره کل هواشناسی استان تهران؛ با بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی از امروز به تدریج جوی پایدار بر روی ایران مستقر خواهد شد که موجب سکون هوا و عدم وزش باد مناسب در استان تهران می شود.

بر اساس این گزارش،  به دلیل عدم امکان تهویه طبیعی به تدریج شاهد انباشت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا خواهیم بود؛ بنابراین از امروز(پنجشنبه) افزایش تدریجی غبار و غلظت آلاینده ها به ویژه در نواحی پر جمعیت مناطق صنعتی و پرتردد شهر تهران و شهرهای همجوار پیش بینی می شود؛ انتظار داریم امروز تا فردا (جمعه) کاهش کیفیت هوا تا حد ناسالم برای گروه های حساس و از فردا تا دوشنبه تا حد ناسالم برای تمام گروه ها برسد.

بیشینه و کمینه دمای هوای استان تهران در روزهای پنجشنبه(۱۱و ۴)، جمعه(۱۳و ۴)، شنبه (۱۴و ۵)، یکشنبه(۱۲ و ۵) و دوشنبه(۱۳و۵)درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

فرودگاه امام خمینی(ره) و ورامین با ۱۲ درجه و فیروزکوه با منفی ۹ درجه سانتیگراد به ترتیب گرم ترین و سردترین نقاط استان طی ۲۴ ساعت گذشته بودند.

کیفیت هوای تهران امروز (پنجشنبه ۲۸ آذرماه) با افزایش غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از ۲.۵ میکرون با شاخص لحظه ای ۱۱۹ برای گروه های حساس(بیماران قلبی و ریوی، زنان باردار و کودکان) ناسالم است.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha