قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۴۶۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

وزیر علوم: احکام دانشجویان بازداشتی در ناآرامی های ۹۶ متوقف شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به بازداشت چند تن از دانشجویان در جریان ناآرامی های دیماه ۹۶، گفت: با رایزنی های صورت گرفته 8 تن از این دانشجویان عفو و اجرای احکام مابقی آنها متوقف شده است

وزیر علوم: احکام دانشجویان بازداشتی در ناآرامی های ۹۶ متوقف شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به بازداشت چند تن از دانشجویان در جریان ناآرامی های دیماه ۹۶، گفت: با رایزنی های صورت گرفته 8 تن از این دانشجویان عفو و اجرای احکام مابقی آنها متوقف شده است.

منصور غلامی روز پنجشنبه در گفت و گوی اختصاصی با اظهار امیدواری کرد که این فرایند به سمتی برود که هیچ حکمی در این زمینه اجرا نشود.

وی با اشاره به نامه چند تن از دانشجویان درباره احکام صادر شده برای فعالان دانشجویی، اظهار داشت: آنچه به عنوان حکم قضایی در این نامه مطرح شده نتیجه مجموع احکام اولیه صادر شده برای چند دانشجو است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: بیان مجموع آرا بدین گونه نوعی تبلیغ منفی و شلوغ کردن فضا است که باید از آن دوری کرد.

غلامی یادآوری کرد: در ناآرامی های آبان سالجاری هیچ دانشجویی به خاطر ارتکاب جرم بازداشت نشد بلکه تعدادی به خاطر حضور در این فضا بازداشت شده بودند که همگی آنها آزاد شدند.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: دانشجویانی که هم اینک پرونده آنها در دست بررسی است مربوط به ناآرامی های سال ۹۶ می شود که برخی عفو و اجرای احکام بقیه آنها متوقف شده است.

وی با بیان اینکه دانشجوی زندانی نداریم گفت: در این بین عده ای تلاش دارند زندانی شدن یک فرد غیر دانشجو را در قالب دانشجوی زندانی مطرح کنند که باید نسبت به این موضوع آگاه بود.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برای حضور در کنگره ملی آیت الله تالهی به همدان سفر کرده است و صبح امروز نیز در دیدار با استاندار به بررسی آخرین وضعیت دانشگاه بین المللی دی هشت پرداخت

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha