قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۴۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

علت قطعی اینترنت در کشور چیست؟ +عکس

یک منبع آگاه در شرکت ارتباطات زیرساخت، علت قطعی اینترنت در کشور را اعلام کرد.

علت قطعی اینترنت در کشور چیست؟ +عکس

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، باشگاه خبرنگاران: یک منبع آگاه در شرکت ارتباطات زیرساختگفت: در ساعت ١١:١۵، ۶۵٠ گیگابیت بر ثانیه از ظرفیت اینترنت ورودی کشور به دلیل قطعی در بخش اروپایی قطع شده است. اکثر کاربران کشور های همسایه هم این مشکل را دارند. همکاران من در شرکت ارتباطات زیرساخت در تلاش برای برطرف کردن مشکل هستند. پایان قطعی را اطلاع رسانی می کنیم.

از دقایقی پیش اینترنت تلفن همراه در برخی نقاط کشور دچار اختلال شده است و بسیاری از کاربران نمی توانند از اینترنت همراه خود استفاده کنند.

همچنین سجاد بنابی نائب رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت در گفتگو با خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، پیرامون قطعی اینترنت تلفن همراه گفت: قطعی اینترنتی که در حال حاضر در کشور ما در شبکه های تلفن همراه اتفاق افتاده، ناشی از اختلالی است که در کشور های مختلفی از جمله آلمان و بلغارستان رخ داده است و این قطعی باعث شده تا ارتباط کشور هایی همچون ارمنستان و ترکیه با اروپا قطع شود و، چون بخشی از اینترنت کشور ما از طریق این کشور ها تامین می شود، بالطبع هم اکنون شاهد اختلال در بخشی از شبکه اینترنت کشور هستیم.

اقدامی که همکاران ما هم اکنون در حال انجام آن هستند، انتقال بخشی از کاربران به مسیر های جایگزین همچون کشور های عمان، قطر و بخشی از ترکیه و جمهوری آذربایجان جهت رفع مشکل قطعی شبکه داخلی است.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha