قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۴۵۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مجوزهای کسب و کار باید طی 2 هفته صادر شوند

استاندار کرمان گفت: مدیران شخصا در جلسه پنجره واحد شرکت می کنند و در مورد استعلام ها هم باید پنجره واحد را جدی بگیریم و همیشه تاکید داشتیم که طی دو هفته باید مجوزها صادر شوند.

مجوزهای کسب و کار باید طی 2 هفته صادر شوند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از کرمان، محمدجواد فدائی امروز در نهمین جلسه شورای معادن استان اظهار داشت: دولت و رئیس جمهور به دنبال تفویض اختیارات بیشتر به استان ها در خصوص شورای معادن هستند، اما اصل بر این است که تا جای ممکن و با استناد به نکات قانونی، مسائل و مشکلات مربوطه را در استان حل و فصل کنیم.

وی ادامه داد: تمام سعی شورا بر این باید باشد که کار در استان انجام گیرد و کار به مرکز و شورای عالی معادن فرستاده نشود، چون خلاف روند توسعه خواهد بود.

استاندار کرمان با تأکید بر تصمیم گیری های دقیق و کارشناسی افزود: دستگاه های اجرایی مواردی که در زمینه اختیارات با مشکل مواجه هستند را اعلام کنند تا از مرکز تفویض اختیار لازم را بگیریم.

فدائی گفت: مدیران شخصا در جلسه پنجره واحد شرکت می کنند و در مورد استعلام ها هم باید پنجره واحد را جدی بگیریم و همیشه تاکید داشتیم که طی دو هفته باید مجوزها صادر شوند.

وی اظهار کرد: در اجرای طرح های معدنی باید ملاحظات سیاسی اجتماعی دیده شوند، نمی توان مردم را نادیده گرفت.

وی دیدگاه بلند مدیران را نسبت به اجرای کارها و کمک به توسعه پیشرفت استان خواستار شد و بیان داشت: برای احقاق حق معدن کوهشا با توجه به مشکلاتی که داشت، کمک های لازم را خواهیم داشت و از اجرای کار دیگر و یا معدن جبرانی به کوهشا استقبال می کنیم.

استاندار کرمان به نمایشگاه توانمندی های استان در شهر تبریز که از 25 تا 29 آذر ماه در حال برگزاری است، گفت: انتظار داشتیم واحدهای تولیدی استان خیلی قوی در این نمایشگاه حضور یابند.

فدائی ابراز داشت: حضور در این نمایشگاه به منظور معرفی توانمندی ها و ظرفیت های متعدد استان کرمان در بخش های صنعتی، کشاورزی و صنایع دستی و گردشگری بود و باید بسیار قوی در آن حاضر می شدیم.

استاندار کرمان گفت: اگر چه تعدادی از شرکت های صنعتی و بخش صنایع دستی به خوبی در این نمایشگاه شرکت داشتند، اما متاسفانه این نمایشگاه در حد ظرفیت ها و توانمندی های عظیم استان کرمان نبود.

انتهای پیام/80017/ق

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha