قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۴۴۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برای اولین بار 80 پزشک متخصص و فوق تخصص به کادر درمانی لرستان اضافه می شوند

قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: به زودی برای اولین بار 80 پزشک متخصص و فوق تخصص به کادر درمانی استان اضافه می شوند.

برای اولین بار 80 پزشک متخصص و فوق تخصص به کادر درمانی لرستان اضافه می شوند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی فرهادی امروز در خرم آباد، اظهار داشت: در سال جاری در راستای ارائه بهتر خدمات درمانی به مردم لرستان تجهیزات پزشکی زیادی به مجموعه علوم پزشکی لرستان اضافه شده است.

وی با بیان اینکه 27 دستگاه دیالیز به بیمارستان های استان اضافه شده است، افزود: همچنین در این مدت برای اولین بار بخش جراحی عروق و بخش سوختگی نیز در مراکز درمانی استان راه اندازی شده است.

قائم مقام رئیس علوم پزشکی لرستان بیان کرد: در سال جاری توانستیم 100 تخت بستری برای بیمارستان های استان خریداری کنیم.

فرهادی با اشاره به اینکه توجه به مراکز درمانی شهرستان ها از اولویت علوم پزشکی لرستان است، تصریح کرد: در بیمارستان امام شهرستان بروجرد تجهیزاتی جدیدی مانند دستگاه سی تی اسکن، MRI و اتاق جراحی ایجاد شده است؛ همچنین برای مراکز درمانی کوهدشت و پلدختر نیز دستگاه MRI خریداری شده است.

وی با بیان اینکه در دهه فجر امسال کلینیک های ویژه شهرستان های ازنا، بروجرد و خرم آباد افتتاح می شود، خاطرنشان کرد: علاوه بر تجهیزات مطرح شده به زودی برای اولین بار 80 پزشک متخصص و فوق تخصص به کادر درمانی استان اضافه می شوند.

قائم مقام رئیس علوم پزشکی لرستان در بخش پایانی صحبت های خود گفت: در حال حاضر تنها در لرستان با کمبود دو دستگاه سی تی آنژو و آنژوگرافی مواجه هستیم که امیدواریم بتوانیم آن ها را در آینده ای نزدیک خریداری کنیم.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha