قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۴۱۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ادامه ثبت نام مسکن اقدام ملی تا تکمیل ظرفیت توسط واجدین شرایط

معاون مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: پس از بررسی صلاحیت ثبت نام کنندگان در طرح مسکن اقدام ملی و ریزش ها، ثبت نام تا تکمیل ظرفیت توسط واجدین شرایط ادامه دارد.

ادامه ثبت نام مسکن اقدام ملی تا تکمیل ظرفیت توسط واجدین شرایط

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محسن محرمی یگانه امروز در زنجان اظهار کرد: در طرح اقدام ملی مسکن به صورت کشوری برای هر استان زنجان سهمیه وجود دارد.

معاون مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه در استان زنجان در مجموع 7 هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی به عنوان سهمیه در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: این واحدهای مسکونی شامل مناطق دارای بافت فرسوده و بازآفرینی شهری و طرح های حمایتی می شود.

وی با بیان اینکه در طرح حمایتی دولت زمین واحدهای مسکونی را تامین می کند، افزود: در این طرح متقاضیان با پرداخت هزینه ساخت صاحب مسکن می شوند.

محرمی یگانه سهمیه استان زنجان در طرح حمایتی را ۴ هزار و ۹۲۲ واحد مسکونی اعلام کرد و افزود: ثبت نام در این طرح در سامانه بوده و سه روز فرصت داشت و با پایان سهمیه نیز ثبت نام به پایان می رسید.

معاون مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به پیش بینی ملاک هایی برای ثبت نام کنندگان در طرح اقدام ملی مسکن گفت: اطلاعات افراد که به صورت خوداظهاری است پایش می شود و افراد فاقد شرایط از این سامانه حذف خواهند شد.

وی با بیان اینکه سامانه طرح مسکن اقدام ملی به بانک مرکزی، ثبت احوال، ثبت اسناد و سایر بانک های اطلاعاتی متصل است، گفت: استعلام های لازم از مراکز اطلاعاتی انجام می شود.

محرمی یگانه با بیان اینکه با حذف افراد فاقد شرایط مجددا ثبت نام از افراد دارای شرایط انجام می شود، گفت: تا زمان تکمیل ظرفیت سهمیه استان زنجان ثبت نام ادامه دارد و ممکن است چند بار دیگر تکرار شود.

معاون مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به اینکه مسکن های حمایتی بین ۷۵ تا ۱۰۰ متر احداث می شوند، گفت: هزینه این مسکن ها با توجه به متراژ آن متفاوت است.

وی با اشاره به اینکه متقاضیان باید حداقل پنج سال در شهر مورد تقاضای خود سکونت داشته باشند، گفت: این موضوع از طریق اطلاعات موجود بررسی خواهد شد.

محرمی یگانه در پاسخ به سؤالی در مورد زمان پرداخت هزینه ابتدایی مسکن های مسکن اقدام ملی عنوان کرد: این واریز پس از احراز اهلیت شخص و اعلام از سوی وزرات مسکن و شهرسازی انجام می شود.

معاون مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به انجام مجدد ثبت نام در سامانه اقدام ملی گفت: افراد متقاضی در اسرع وقت اقدام کنند و توجه داشته باشند که ثبت نام دستی انجام نمی شود و این کار تنها توسط خود فرد باید انجام شود.

وی با هشدار در مورد خرید و فروش کدهای رهگیری سامانه مسکن اقدام ملی اضافه کرد: مردم مراقب باشند، چرا که این کدها به معنای خانه دار شدن نیست.

انتهای پیام/۷۳۰۰۹/ق40

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha