قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۴۱۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

صبحانه خبری / اول صبح این خبر ها را از دست ندهید / رمز پویا به تعویق افتاد / رد صلاحیت کاندیداهای مطرح اصلاح طلب / علت فوت دو دانشجوی اهوازی چه بود؟

صبحانه خبری / اول صبح این خبر ها را از دست ندهید / رمز پویا به تعویق افتاد / رد صلاحیت کاندیداهای مطرح اصلاح طلب / علت فوت دو دانشجوی اهوازی چه بود؟

پیشنهاد ساخت خانه های ۲۵ تا ۴۰ متری

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از پیشنهاد شهرداری برای ساخت خانه های ۲۵ تا ۴۰ متری خبر داد. عبدالرضا گلپایگانی گفت: ما در حال برداشتن موانع ساخت خانه های ۲۵ تا ۴۰ متر هستیم چرا که این مسئله نیازمند رای کمیسیون ماده ۵ است. گلپایگانی اظهار کرد: در حال حاضر ۳۰۰ الی ۴۰۰ هزار واحد آپارتمان خالی در تهران وجود دارد که تنها سرمایه ملی تلف شده و اگر عدد این ۴۰۰ هزار واحد مسکونی را در حداقل ۱.۵ میلیارد تومان ضرب کنیم می ببینیم که چه سرمایه ای از دست رفته است. وی با بیان این که آپارتمان های کوچک اندازه تنها برای فقرا و افراد کم درآمد نیست گفت: در بازار تهران صدها هزار نفر کار می کنند و آیا نباید برای این افراد مسکن تهیه کنیم؟ یا دانشگاه های زیادی در تهران وجود دارد و آیا همه این دانشجویان باید در خوابگاه زندگی کنند؟ و نباید به فکر مسکن آنها باشیم؟

افزایش آلاینده های جوی در تهران تا یکشنبه آینده

سازمان هوشناسی از افزایش آلاینده های جوی در تهران تا یکشنبه آینده خبر داد و اعلام کرد بارش برف و باران امروز و فردا در ۹ استان ادامه دارد. فردا بخش هایی از سیستان و بلوچستان، کرمان، جنوب یزد، هرمزگان، شمال فارس و جنوب خراسان جنوبی بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برف پیش بینی می شود. از فردا تا اواسط هفته آینده در اکثر مناطق کشور جو آرام بوده و به تدریج در شهر های صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده ها روی می دهد.

روحانی: هر دو روز ٣ ایرانی تحصیلکرده در خارج، به کشور باز می گردند

حسن روحانی در مالزی گفت: فضای امروز کشور برای فعالیت شرکت های دانش بنیان و کارخانه های نوآوری بسیار مناسب است . در حوزه فناوری اطلاعات و آی تی شاهد پیشرفت های بسیار خوبی هستیم و آمار و ارقام بیانگر این است که هر دو روز 3 ایرانی متخصص و تحصیلکرده در خارج از کشور برای کار و فعالیت وارد کشور می شود.

 

توضیحات دادستان اهواز در خصوص فوت ۲ دانشجو

حسینی پویا دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستاناظهار کرد: بنا به تحقیقات اولیه پلیس تاکنون هیچ گونه دلیلی مبنی بر جنایت و ارتباط بین دو پرونده فوت دو دانشجوی دانشگاه جندی شاپور اهواز وجود ندارد. وی افزود: طبق تحقیقات اولیه پلیس مصرف دارو علت فوت عنوان شده است که برای اظهارنظر دقیق منتظر نتایج آزمایشات پزشکی قانونی استان هستیم.


استیضاح ترامپ در مجلس نمایندگان رأی می آورد

خبرگزاری «آشوشیتدپرس» که نظر اعضای مجلس نمایندگان آمریکا در مورد استیضاح را جویا شده، نوشته است که اکنون مسجل شده که بیش از نیمی از نمایندگان از این طرح حمایت می کنند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha