قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۳۹۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فارس من| پیش بینی اعتبار ۱۲ میلیارد ریالی برای پروژه ایجاد دریاچه مصنوعی در قوچان

شهردار قوچان گفت: حدود ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات زائر سازمان میراث فرهنگی برای این پروژه با رایزنی های فراوان در نظر گرفته شد و حدود ۵۰۰ میلیون تومان نیز در کمیته برنامه ریزی این شهرستان پیش بینی شده است.

فارس من| پیش بینی اعتبار ۱۲ میلیارد ریالی برای پروژه ایجاد دریاچه مصنوعی در قوچان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از قوچان، مخاطبان این رسانه در سامانه مردمی«فارس من» سوژه ای را تحت عنوان «پروژه دریاچه مصنوعی قوچان همچنان به دنبال مکان یابی آن» به ثبت رسانده و درخواست پیگیری پیرامون این موضوع را داشته اند.

شهردار قوچان با یادآوری اینکه پروژه دریاچه مصنوعی این شهر از قدیم توسط شهرداران ادوار مختلف مورد پیگیری قرار گرفته است، گفت: جانمایی این پروژه در پارک نشاط قوچان انجام شده بود، اما با احداث پل جدید و اضافه شدن رمپ و لوپ های مختلف، موقعیت دریاچه تغییر پیدا کرد.

علی پیشیار با بیان اینکه پس از فعالیت شورای اسلامی دوره پنجم این پروژه در دستور کار قرار و جانمایی مجدد توسط کارشناسان صورت گرفت، تصریح کرد: قبل از احداث پل، این دریاچه در ضلع جنوب غربی منوریل پارک نشاط قرار داشت که در جانمایی جدید به ضلع شمالی منوریل تغییر مکان داده است و توسط مشاور نیز دوباره مورد بازبینی قرار گرفت.

وی با اشاره به هماهنگی های انجام شده با میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی برای اخذ اعتبارات، افزود: حدود ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات زائر این سازمان برای این پروژه با رایزنی های فراوان در نظر گرفته شد و حدود ۵۰۰ میلیون تومان نیز در کمیته برنامه ریزی قوچان پیش بینی شده است.

شهردار قوچان یادآور شد: میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی مواردی نیز شامل مشاور و ماده ۲۳ زیست محیطی را از شهرداری درخواست کرده که در حال رایزنی پیرامون این مسئله هستیم، بنابراین با توجه به اعتبارات پیش بینی شده، پروژه در آینده به مناقصه گذاشته می شود و شروع آن را شاهد می شویم.

انتهای پیام/ ۷۰۰۴۳

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha