قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۳۶۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عده ای در چهل سالگی انقلاب امان نامه قدرت و ثروت گرفتند

مسئول ستاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه گفت: امروز در چهل سالگی انقلاب برای یک عده امان نامه قدرت، برای عده ای امان نامه شهوت، برای عده ای ثروت، عده ای شهرت و عده ای مدرک و ... امان نامه های زیادی آمد و عده ای زیاد گرفتند.

عده ای در چهل سالگی انقلاب امان نامه قدرت و ثروت گرفتند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از رفسنجان، عظیم ابراهیم پور امشب در دومین یادواره شهدای مدافع حرم و دانشجو در مسجد باقرالعلوم دانشگاه آزاد واحد رفسنجان اظهار داشت: داستان جنگ بین جبهه حق و باطل از هزاران سال پیش است که هرکس بخواهد انقلاب اسلامی و انقلابی را بشناسد این داستان را باید بداند.

مسئول ستاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه با اشاره به امان نامه هایی که برای امام حسین (ع) و تمام یارانش در کربلا رفت، بیان کرد: امروز در چهل سال انقلاب برای یک عده امان نامه قدرت، برای عده ای امان نامه شهوت، برای عده ای ثروت، عده ای شهرت و عده ای مدرک و ...امان نامه های زیادی آمد و عده ای زیاد گرفتند.

وی ادامه داد: میلیاردها تومان اختلاس کردند و گفتند حق مسلم ماست و هزاران میلیارد تومان وام گرفتند و خوردند و بردند، گفتند ما آقازاده و ژن برتر هستیم، حقوق های نجومی را گرفتند و از رانت قدرت استفاده کردند و گفتند حق مسلم ماست.

ابراهیم پور تصریح کرد: آقازاده کسی است که پدرش در جبهه حتی یک قاشق شکر بیشتر از دیگر رزمنده ها به او نداد و زمان بازکردن تابوت فرزندش گفت داغ یک قاشق شکر به دلم ماند.

وی بیان کرد: وقتی مادر سه شهید از گریه های مردم جلوگیری می کند که دل دشمنان امام خمینی (ره) شاد نشود این ها همان هایی هستند که خداوند دعایشان را مستجاب می کند.

انتهای پیام/80016/ب

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha