قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۳۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش و جوانان:

حوزه ورزش و جوانان نیازمند پژوهش های کاربردی است

یزد ـ رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش و جوانان گفت: حوزه ورزش و جوانان برای توسعه همه جانبه نیازمند انجام پژوهش های کاربردی است.

حوزه ورزش و جوانان نیازمند پژوهش های کاربردی است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدرضا فضلی روز چهارشنبه در هفتمین نشست هم اندیشی دبیران شورای مطالعات و پژوهش های راهبردی ادارات کل ورزش و جوانان استان ها با تاکید بر اهمیت توسعه ورزش و حل مسائل این حوزه اظهار داشت: در کنار ورزش باید به حوزه جوانان نیز توجه جدی شود.

وی بر ضرورت انجام فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی در این حوزه ها تاکید کرد و افزود: تاکنون اقدامات خوبی در این زمینه ها انجام شده اما نیازها در این زمینه ها متنوع و روزافزون است بنابراین اقدامات انجام شده کافی نیست و باید به فکر ارتقا آنها باشیم.

فضلی با اشاره به اینکه البته برخی از پژوهش های انجام شده نیز کاربردی نیست، عنوان کرد: تحقیق و پژوهش در حوزه ورزش و جوانان باید کاربردی شود تا توسعه در این بخش ها محقق شود.

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: توسعه باید در حوزه ورزش و جوانان به شکل متوازن انجام شود بنابراین کار در حوزه جوانان باید بیش از گذشته در دستور کار مسئولان کشور قرار گیرد که پیش نیاز این امر، انجام پژوهش های کاربردی در این زمینه است.

بهرهمندی از همکاری دانشگاه ها برای انجام تحقیقات در امر ورزش و جوانان

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد نیز در این نشست اظهار داشت: فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی در امور جوانان و رشته های ورزشی محور تمام اقدامات ورزش و جوانان استان یزد است و در این مسیر از همکاری مراکز علمی و دانشگاهی نیز بهره مند هستیم.

مسعود شریعتی افزود: برای موفقیت در برنامه های حوزه جوانان باید همواره برنامه های علمی و پژوهشی مدنظر قرار گیرد و برای تحقق اهداف عالیه همچنان در این راستا در استان اقدام می شود.

وی با تاکید بر اهمیت توسعه متوازن در ورزش و امور مرتبط با جوانان خاطرنشان کرد: باید فعالیت های جدی فرهنگی و تحقیقاتی با جدیت بیشتری انجام شود.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha