قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۳۴۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شناسایی 50 الگوی موفق در شهرکرد در حوزه های فرهنگی و اقتصادی

دبیر برگزاری نهضت اجتماعی جوانان به شناسایی ۵۰ الگوی موفق در چهارمحال و بختیاری اشاره کرد و گفت: در این دوره یک روزه، ۱۱ الگوی برتر از بین مدل های احصا شده در این استان، به ارائه طرح خود پرداختند.

شناسایی 50 الگوی موفق در شهرکرد در حوزه های فرهنگی و اقتصادی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از شهرکرد صبح امروز اولین نهضت اجتماعی جوانان چهارمحال و بختیاری در مرکز این استان با حضور فعالان اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی برگزار شد.

محسن دوباشی با اشاره به برخی از اهداف این نهضت، گفت: امروز برای بسیاری اثبات شده که ظرفیت ها و پتانسیل های بسیار بزرگی در شهرستان ها وجود دارد؛ ضرورت پرداختن به الگوهای موفق استانی و توسعه و تکثیر این الگوها بین مردم و بومی سازی این مدل های موفق مهم ترین هدف ما در این دوره است.

دبیر برگزاری نهضت اجتماعی جوانان به شناسایی ۵۰ الگوی موفق در چهارمحال و بختیاری اشاره کرد و توضیح داد: در این دوره یک روزه، ۱۱ الگوی برتر از بین مدل های احصا شده در این استان، به ارائه طرح خود پرداختند،که این حرکت به صورت ملی بوده و از منتخبین این برنامه استانی در عهدواره کشوری تجلیل بعمل می آید و حتی این آمادگی برای معرفی این مدل ها در سطح کشور هم وجود دارد.

گفتنی است، در این نشست افراد به ارائه طرح های خود پرداخته که از جمله عرصه های  مهم این برنامه می توان به کارآفرینی، خدمات اجتماعی، ازدواج آسان، خیریه، سلامت، تولید و اشتغال اشاره کرد.

انتهای پیام/3339/م

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha