قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۳۴۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بازگشایی پیست اسکی بین المللی دیزین/بزرگترین پیست ایران از اول دی ماه میزبان اسکی بازان

پیست اسکی بین المللی دیزین به عنوان بزرگترین و پهناورترین پیست اسکی ایران از روز یکشنبه اول دی ماه ٩٨ فعالیت خود را آغاز می کند.

بازگشایی پیست اسکی بین المللی دیزین/بزرگترین پیست ایران از اول دی ماه میزبان اسکی بازان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، با فراهم شدن شرایط مناسب و با تصمیم کارشناسان فنی پیست اسکی بین المللی دیزین مقرر شد تا پیست اسکی بین المللی دیزین بزرگترین و پهناورترین پیست اسکی ایران از روز یکشنبه اول دی ماه ٩٨ فعالیت خود را آغاز نماید.

بر همین اساس تا پیش از اعلام بازگشایی رسمی پیست اسکی بین المللی دیزین، قیمت بلیت اسکی باز برای استفاده در روزهای شنبه تا چهارشنبه ۱٢۰ هزار تومان و برای استفاده در روزهای پنجشنبه، جمعه و روزهای تعطیل ۱۵۰ هزار تومان است.

همچنین تا پیش از اعلام بازگشایی رسمی پیست، قیمت بلیت اسکی باز برای گروه سنی زیر ۱۲ سال جهت استفاده در تمامی روزهای هفته ٨۰ هزار تومان تعیین شده است.

قیمت بلیت گردشگر(استفاده از تله کابین) نیز تا پیش از اعلام بازگشایی رسمی پیست، برای تمامی روزهای هفته ۵۰ هزار تومان خواهد بود.

در حال حاضر هر دو مسیر شمشک به دیزین (پارکینگ بالا) و جاده چالوس (پارکینگ پایین) به صورت کامل باز است و مشکلی برای تردد مراجعه کنندگان گرامی به پیست اسکی بین المللی دیزین وجود ندارد.

با هماهنگی فدراسیون اسکی و جهت رفاه حال مراجعه کنندگان گرامی، هزینه ورودی پارکینگ بالای پیست اسکی دیزین و تردد از مسیر شمشک به دیزین با کاهش ۱۰ هزار تومانی نسبت به قبل، مبلغ ۲۰ هزار تومان در سال جاری اعلام می گردد.

لازم به ذکر است دارندگان کارت عضویت فدراسیون اسکی می توانند به صورت رایگان از مسیر شمشک به دیزین (پارکینگ بالا) تردد نمایند.

استفاده از بلیت گروه سنی زیر ۱۲سال در شرایطی میسر است که فرد دارای کارت عضویت فدراسیون اسکی با مشخصات کامل باشد.

یادآورد می شود تمامی دست اندرکاران پیست اسکی بین المللی دیزین، تلاش خود را برای فراهم آوردن شرایط مطلوب میزبانی از علاقه مندان در بزرگترین پیست اسکی ایران به کار بسته اند تا میهمانان گرامی بدون هیچ دغدغه ای در بزرگترین پیست اسکی ایران حضور یابند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha