قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۳۰۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سقوط یک خودرو با ۵ سرنشین در رودخانه شور خورگو

سقوط یک خودرو با ۵ سرنشین در رودخانه شور خورگو

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم:ابراهیم اسماعیلی اظهار داشت: در منطقه خورگو یک آبنما در رودخانه شور وجود دارد که حجم آب زیادی را در هنگام بارندگی به خود می گیرد و عملا مسیر های تردد روستایی را مسدود می کند.

وی افزود: دیشب بر اثر بی احتیاطی و نااشنا بودن یک راننده با جاده های منطقه، یک خودرو حامل ۵ سرنشین توسط سیلاب غرق شد که از این تعداد، ۴ نفر نجات پیدا کردند و تنها یک زن مسن همچنان مفقود است و تلاش ها برای یافتن این فرد همچنان ادامه دارد.

بخشدار بخش مرکزی بندرعباس گفت: از دیشب تا کنون تیم های امدادی هلال احمر و بسیج در منطقه حاضر شده اند و با حدود ۴۰ نفر نیروی انسانی در پی یافتن فرد مفقود شده هستند.

وی ابراز داشت: طغیان رودخانه شور خورگو موجب مسدود شدن مسیر تردد ۸ روستا شده که برای بازگشایی مسیر نیاز است میزان روان آب کاهش یابد.

اسماعیلی در خصوص شرایط سایر نقاط بخش مرکزی بندرعباس گفت: عمده مشکل را در منطقه کوهستانی سیاهو شاهد هستیم که به علت کوهستانی و صعب العبور بودن راه مواصلاتی روستا ها از جمله روستای بن گلیان، دو کوه و درگیران و چندین روستای دیگر مسدود شده، بارندگی به برخی منازل مسکونی در این مناطق خسارت زده، اما برق و آب قطع نشده است.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha