قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۸۳۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تازه های شبکه دو در زمستان۹۸/ از «عموپورنگ» و«کلاه قرمزی» چه خبر؟

محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما درباره سریال ها و برنامه های جدید این شبکه و همچنین سرنوشت برندهای مطرحی همچون عموپورنگ و کلاه قرمزی، توضیحاتی ارائه کرد.

تازه های شبکه دو در زمستان۹۸/ از «عموپورنگ» و«کلاه قرمزی» چه خبر؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما درباره سریال ها و برنامه های جدید این شبکه و همچنین سرنوشت برندهای مطرحی همچون عموپورنگ و کلاه قرمزی، توضیحاتی ارائه کرد.

محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما در حاشیه نشست خبری «هزار راه نرفته» درباره برنامه ها و تولیدات جدید شبکه دو سخن گفت و در پاسخ  درباره سریال نوروزی و رمضانی این شبکه نیز بیان کرد: سریال «کامیون» به کارگردانی مسعود اطیابی برای نوروز ۹۹ در حال تولید است که امیدواریم مطابق ذائقه مخاطب باشد. همچنین سریال حامد عنقا یکی از این گزینه های ماه مبارک رمضان ۹۹ است.

جلوه همچنین به پخش سریال «از سرنوشت» اشاره و عنوان کرد: بعد از مجموعه «حکایت های کمال» که این شب ها در پایان پخش قرار دارد، از هفته آینده سریال «از سرنوشت» روی آنتن می رود. سریال «از سرنوشت» در سه فصل ساخته می شود که دو فصل آن امسال و فصل سوم در بهار سال آینده روی آنتن می رود. همچنین سریال «بوم و بانو» در حوزه تاریخ معاصر، «بیگانه ای با من است» در ۲ فصل، «شاه رگ» با روایتی از رخدادهای سال ۶۰ از دیگر مجموعه هایی است که طی یک سال آینده تولید و پخش می شود.

تولد مسابقه های جدید در سیما

وی به چند مسابقه در شبکه اشاره و بیان کرد: مسابقه «ایرانیش» این روزها در مرحله تولید است و تیزرهای آن نیز از شبکه در حال پخش است. این مسابقه کار متفاوت و جذابی خواهد بود که محور آن خانوادگی است اما با مسابقه های پیشین متفاوت است.

مدیر شبکه دو اضافه کرد: مسابقه دیگری با نام «محاکات» داریم که مسابقه ای برای حکایت های زندگی واقعی مردم است و شرکت کنندگان مردمانی هستند که زندگیشان را روایت می کنند و توسط داوران این روایت ها سنجیده می شود. ما این برنامه ها را پیگیری کردیم تا در انتهای سال و نوروز ۹۹ پخش شود و در سال جدید نیز ادامه پیدا کند.

عمو پورنگ با برند خود می آید

وی با اشاره به تولید برنامه ای توسط تیم عموپورنگ عنوان کرد: بعد از تولید مجموعه سه فصلی «محله گل و بلبل» که کار بسیار وسیع و گسترده ای بود و بیش از ۲۵۰ قسمت سریال نمایشی ادامه داشت، در مجموعه جدیدی که قرار است با محوریت عمو پورنگ به تولید برسد ترکیبی از نمایش داستانی و اجراهای نمایشی را می بینیم که این هم کار عظیمی است و در حال تولید است. این مجموعه بنا بود برای اسفندماه و نوروز به پخش برسد و سپس پخش آن از شبکه دو ادامه یابد.

جعفری جلوه با اشاره به یک مسابقه دیگر در شبکه دو گفت: مسابقه «جاذبه» با نام جدید «چهار چهار دو» رقابتی دو گروهی است و تا حدی به مستندسازی از پهنه وسیع ایران اتکا دارد و هر یک از شرکت کنندگان خطه ای از کشور را در رقابت با یکدیگر معرفی می کنند.

پروژه بزرگ «شبکه کوچک» در شبکه دو

مدیر شبکه دو با اشاره به تولید برنامه ای در همکاری با مرکز صبا تصریح کرد: پروژه مشترکی با نام «شبکه کوچک» داریم که ترکیبی از کار زنده، انیمیشن و عروسک است که تا به حال این ترکیب سه گانه را نداشته ایم و اکنون این پروژه یکی از کارهای وسیع مرکز صبا است که به صورت ویژه پیگیری می شود. این پروژه با همت مسعود صفوی که از او مجموعه های مختلفی از جمله «شکرستان» را به خاطر داریم به تولید خواهد رسید.

وی درباره برنامه شب یلدا نیز اظهار کرد: احسان ارغوانی و مهدی بابایی که سال گذشته نیز تولید ویژه برنامه شب یلدا و نوروز امسال ویژه برنامه نوروزی را بر عهده داشتند، در تدارک برنامه یلدای امسال هستند. این دو تهیه کننده در تدارک یک سه گانه از شب جمعه تا شب یکشنبه هستند و ان شاالله از بهترین مجریان هم برای برنامه بهره گیری خواهد شد.

مدیر شبکه دو سیما در پایان درباره تولید و پخش «کلاه قرمزی» عنوان کرد: امیدواریم به وقتش اخبار قطعی درباره «کلاه قرمزی» را برای مردمی که صاحب همه برنامه ها هستند، اعلام کنیم.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha