قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۷۳۵۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ماجرای درگیری مسلحانه چند شرور در تهران

رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از بازداشت چند شروری خبر داد که حین معامله موادمخدر ضمن درگیری مسلحانه با یکدیگر، منجر به ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان شده بودند.

ماجرای درگیری مسلحانه چند شرور در تهران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: سرهنگ رسول محبت با اعلام خبر بازداشت چند شرور، درباره جزئیات این دستگیری اظهار کرد: شامگاه هفدهم آذر ماه تعدادی از شهروندان در تماس با مرکز فوریتهای پلیسی 110 اعلام کردند، چند نفر ضمن درگیری با یکدیگر در محدوده خیابان بهمن یار، با سر و صدا و تخریب خودروهای شهروندان نظم عمومی را به هم زده اند همچنین صدای شلیک گلوله نیز شنیده شده که به سرعت مأموران پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی پایتخت برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با بیان اینکه عاملان درگیری مسلحانه پیش از رسیدن مأموران از محل گریخته بودند، تصریح کرد: شاهدان ماجرا عنوان کردند حدود 10 فرد شرور با عربده کشی و تخریب چند دستگاه خودرو، در نهایت با شلیک گلوله از محل گریخته اند.

وی افزود: با شناسایی تعدادی از عاملان این درگیری مسلحانه مشخص شد که متهمان از تهران خارج شده و به یکی از شهرهای شمالی کشور گریخته اند که در نهایت پس از تلاشهای مستمر 48 ساعته مأموران، مخفیگاه متهمان در یکی از روستاهای شهرستان فومن شناسایی شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: در نهایت مأموران با گرفتن نیابت قضایی به مخفیگاه متهمان اعزام شده و موفق شدند سه نفر از عاملان درگیری مسلحانه را در بامداد هجدهم آذرماه در یک عملیات ضربتی دستگیر کنند که در بازرسی از مخفیگاه آنها یک قبضه سلاح جنگی کشف شد.

محبت خاطرنشان کرد: هر سه متهم به پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی منتقل و مشخص شد که این سه نفر از اعضای باند خرید و توزیع مو ادمخدر هستند و حین معامله به علت اختلاف حساب با یکدیگر درگیر شده اند.

به گفته رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، هر سه متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار دارند و بازداشت سایر اعضای پرونده و کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha