قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۷۰۴۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دولت خود در افزایش قیمت کالاها به دنبال گرانی بنزین پیش قدم است

نماینده مردم تبریز در مجلس، گفت: با وجود اعلام دولت مبنی بر عدم افزایش قیمت کاها به دنبال گرانی بنزین، خود در این افزایش قیمت ها پیگشام شده و امروز ما شاهد افزایش قیمت آهن، میلگرد و ... که جزو صنایع مادر و دولتی هستند، هستیم.

دولت خود در افزایش قیمت کالاها به دنبال گرانی بنزین پیش قدم است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با ، با اشاره به افزایش قیمت و سهمیه بندی بنزین گفت: اینکه دولت عنوان می کرد افزایش قیمت بنزین بر قیمت کالاها تاثیری ندارد بیشتر در حد یک شعار بود و گرانی بنزین به طور طبیعی روی قیمت کالاها اثر می گذارد. 

وی ادامه داد: به ویژه جو روانی که بر اثر گرانی بنزین در کشور ایجاد شده و این گرانی یک افزایش قیمت سه برابری بوده و در ادامه کار قیمت کالاها تاثیر می گذارد. 

نماینده مردم تبریز در مجلس  اظهار داشت: همانطور که گفتم گرانی بنزین به طور طبیعی چند درصد قیمت کالاها را افزایش می دهد اما آنچه که مهم است این است که دولت و نهادهای نظارتی آن اجازه ندهند این افزایش قیمت بنزین موجب تلاطم در بازار شود که متاسفانه تاکنون هم در این کار موفق نبودند. 

علیرضا بیگی خاطرنشان کرد: امروز در بازار ما شاهد افزایش سرسام آور قیمت کالاها هستیم به ویژه اینکه دولتی ها خود در این افزایش قیمت پیش قدم شده اند و امروز و پس از گرانی بنزین شاهد افزایش قیمت آهن، میلگرد و دیگر موارد فلزی هستیم که همه از صنایع مادر و دولتی هستند و همانطور که گفته شد افزایش قیمت قابل ملاحظه ای داشتند. 

نماینده مردم تبریز در مجلس در پایان گفت: در واقع دولتی ها با این افزایش قیمت در بحث فلزات حرف خود را که عنوان کرده اند گرانی بنزین بر قیمت کالاها در بازار تاثیر نمی گذارند نقض کردند و زیر پا گذاشتند. 

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha