قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۷۰۴۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استیضاح وزیر ورزش در مجلس کلید خورد

حسین زاده، نماینده مجلس شورای اسلامی از درخواست 30 نماینده برای استیضاح وزیر ورزش به دلیل اتلاف منابع مالی در تیم ملی فوتبال کشورمان و همچنین تیم باشگاهی استقلال خبر داد.

استیضاح وزیر ورزش در مجلس کلید خورد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، یک نماینده مجلس شورای اسلامی از درخواست 30 نماینده برای استیضاح وزیر ورزش به دلیل اتلاف منابع مالی در تیم ملی فوتبال کشورمان و همچنین تیم باشگاهی استقلال خبر داد.

عبدالکریم حسین زاده ، اظهار کرد: به اتفاق 30 نفر از همکاران نماینده استیضاح آقای سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان را در اجرای اصل 89 قانون اساسی و براساس ماده 228 آیین نامه داخلی مجلس تنظیم کردیم.

وی ادامه داد: سوء مدیریت منجر به اتلاف گسترده منابع مالی کشور و ضربه به اعتبار بین المللی در اداره تیم ملی فوتبال کشورمان از جمله دلایل این استیضاح است، چرا که قرارداد سه میلیون یورویی ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی کشورمان و فسخ یک طرفه قرارداد از سوی او اسباب زیرسوال رفتن ورزش کشورمان شد.

حسین زاده یادآور شد: محور دوم این استیضاح سوء مدیریت و اتلاف منابع مالی در اداره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس است و با توجه به این که وزیر ورزش رییس مجمع عمومی هر دو باشگاه است در صورت عدم ساماندهی باشگاه استقلال، روند سوءمدیریت در این باشگاه متوقف نخواهد شد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به نابسامانی شدید در تیم فوتبال استقلال و کنار رفتن استراماچونی آن را ناشی از سوء مدیریت هیات مدیره و مدیرعامل استقلال عنوان کرد.

نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: ما شاهد این هستیم که کی روش با آن وضعیت از سرمربی گری تیم فوتبال کشورمان کنار می رود و ویلموتس با آن مبلغ قرارداد سرمربی می شود اگر ما در شرایط بد مالی قرار داریم چرا مربیان داخلی در این سمت ها قرار نمی گیرند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha