قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۶۹۳۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سرپرست جدید مؤسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی منصوب شد

طی حکمی از سوی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، سرپرست جدید مؤسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی منصوب شد.

سرپرست جدید مؤسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی منصوب شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از مشهد به نقل از مؤسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی، مصطفی خاکسار قهرودی، قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی طی حکمی سیداحمد هاشم آبادی را به سرپرستی مؤسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی منصوب کرد.

در متن این حکم برنامه ریزی اصولی و مدنظر قرار دادن سیاست های کلی نظام و رهنمودهای مقام معظم رهبری به عنوان شاخص و معیار اساسی در جهت گیری های اصولی و با لحاظ مفاد بندهای حکم تولیت نسبت به تبیین اندیشه ها و آموزه های دینی مورد تاکید قرار گرفته است.

اهتمام به ترویج سنت و سیره رضوی، حرکت بر مدار وحدت و تحکیم تقریب مذاهب و فرق اسلامی، ترویج شایسته فرهنگ زیارت و وقف و نذر، ارتقای برنامه های شبکه ماهواره ای امام رضا(ع) و برنامه ریزی در جهت افزایش مخاطبان و پوشش کامل مناسک و آیین های حرم مطهر رضوی از دیگر مواردی است که بر آن تأکید شده است. 

معاون حوزه هنری خراسان، فعالیت در زمینه تولید فیلم، نویسندگی و کارگردانی کارشناسی هنرهای نمایشی، مدیر روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی خراسان، رئیس اداره خبر و رسانه آستان قدس رضوی، مدیر روابط عمومی و بین الملل سازمان اقتصادی رضوی، سرپرستی اداره کل روابط عمومی و معاون امور بین الملل اداره کل روابط عمومی آستان قدس رضوی برخی از سوابق سیداحمد هاشم آبادی است که در کارنامه خدمت گزاری وی در مجموعه های مختلف مشاهده می شود.

گفتنی است؛ کلیه فعالیت های رسانه ای آستان قدس رضوی در حوزه تولیدات تصویری اعم از ارتباط با شبکه های ملی و بین المللی، تولید فیلم و مستند و همچنین شبکه ماهواره ای امام رضا(ع) به زبان های عربی و اردو در مؤسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی انجام می شود که سابق بر این حمیدرضا طباطبایی سکانداری این مجموعه را برعهده داشت.

انتهای پیام/ 70051

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha