قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۶۹۲۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

طی یک هفته گذشته؛

چند تصادف در جاده های خراسان جنوبی رخ داد؟

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: در هفته ای که گذشت 49 تصادف در جاده های خراسان جنوبی به وقوع پیوست که یک مورد این تصادفات منجر به فوت شده است.

چند تصادف در جاده های خراسان جنوبی رخ داد؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرهنگ علیرضا رضایی، امروز یکشنبه ۱۷ آذر اظهار کرد: هفته گذشته یک تصادف منجر به فوت در جادههای خراسان جنوبی رخ داده که متأسفانه موجب فوت یک نفر شده است.

وی بیان کرد: همچنین طی هفته گذشته 23 تصادف جرحی در خراسان جنوبی به وقوع پیوسته که منجر به مجروح شدن 29 نفر شد و 19 تصادف خسارتی نیز داشتهایم و در مجموع 49 تصادف در خراسانجنوبی به وقوع پیوسته است.

به نقل از پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس راه خراسان جنوبی بیان کرد: 63 درصد تصادفات در جاده های روستایی و مابقی تصادفات در محورهای اصلی و فرعی بوده است.

رضایی ادامه داد: 56 درصد تصادفات هفته گذشته واژگونی و خروج از جاده بوده است و 38 درصد تصادفات در روز سه شنبه رخ داده است.

وی درباره علل عمده تصادفات نیز گفت: کارشناسان 36 درصد تصادفات را عدم توجه به جلو و 21 درصد را عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه تشخیص داده اند که بیشترین ساعات تصادف نیز 14 الی 20 شب گزارش شده است.

رضایی یادآور شد: کل تخلفات هفته گذشته در جادههای برون شهری استان 7 هزار و 993 مورد و تخلفات حادثه ساز 582 مورد بوده است که رانندگان متخلف اعمال قانون شده اند.

وی با بیان اینکه طی هفته گذشته 20 خودرو و 41 موتورسیکلت توقیف شده است، از هموطنان خواست با رعایت اصول ایمنی به هنگام رانندگی و پرهیز از سرعت و سبقت غیرمجاز، جان اعضای خانواده خود و دیگران را در معرض خطر مرگ قرار ندهند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha