قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۶۹۱۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برگزاری رویداد ملی ایده بازار خوراک و نوشیدنی/آخرین مهلت برای ارسال طرح ها و ایده ها

سومین رویداد ملی ایده بازار خوراک و نوشیدنی با شعار فناوری سلامت، اقتصاد دانش بنیان و توسعه سلامت ملی طی بهمن ماه امسال برگزار می شود.

برگزاری رویداد ملی ایده بازار خوراک و نوشیدنی/آخرین مهلت برای ارسال طرح ها و ایده ها

 این رویداد با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان غذا و دارو، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی و بخش خصوصی در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این رویداد، شناسایی و همسو کردن ظرفیت های ناشناخته، در جهت حل مسائل موجود در حوزه سلامت و اقتصاد کشور است.

ایده بازار خوراک و نوشیدنی در تلاش است با شناسایی ایده ها و طرح های برتر این حوزه و هدایت آن ها به سمت جامعه سرمایه گذاران کشور، با حمایت مادی و معنوی طرح ها و در راستای تجاری سازی آن ها، گامی مؤثر در مسیر ارتقای سلامت و اقتصاد غذایی کشور بردارد.

ایده پردازان و فناوران می توانند با مراجعه به تارنمای رویداد به نشانی http://food.ideasbazaar.ir، حداکثر تا پایان آذرماه نسبت به ارسال طرح های خود اقدام کنند.

ایده بازار امیرکبیر به عنوان کارگزار رسمی دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، مسئولیت شناسایی و راهنمایی طرح ها به کمیته غذای این دفتر را برعهده دارد.

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، انجمن صنایع غذایی، ستاد گیاهان دارویی و طب سنتی، اتاق تعاون ایران و بخش خصوصی کشور، حامیان این رویداد هستند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha