قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۶۹۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دستگیری عاملان تخریب خوابگاه پسرانه دانشگاه هنر اصفهان

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان، از دستگیری ۳ نفر از عاملان تخریب ساختمان خوابگاه پسرانه دانشگاه هنر و ایجاد ضرب و جرح یکی از دانشجویان خبر داد.

دستگیری عاملان تخریب خوابگاه پسرانه دانشگاه هنر اصفهان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد حسین اسماعیلی اظهار داشت: به دنبال تخریب ساختمان خوابگاه پسرانه دانشگاه هنر اصفهان و ایجاد ضرب و جرح یکی از دانشجویان که در آستانه روز دانشجو انجام شده بود بلافاصله موضوع شناسایی و دستگیری عوامل این حادثه در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با پی جویی های علمی و تخصصی هویت ۳ نفر از عاملان این حادثه را شناسایی کرده و طی یک عملیات ضربتی یکی از این افراد را هنگام تردد در سطح شهر دستگیر کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: متهم پس از دستگیری در مواجهه با مدارک و مستندات متقن پلیس به اقدامات مجرمانه خود اقرار کرده و با اعترافات وی ۲ عامل دیگر این حادثه نیز طی ۲ عملیات جداگانه در مخفیگاه های خود دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند، گفت: به تمام کسانی که با اقدامات مخرب خود امنیت و آرامش مردم را برهم بریزند هشدار می دهم که پلیس آن ها را زیر نظر دارد و در سریع ترین زمان دستگیر شده و به سزای اعمال خود می رسند.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha