قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۶۸۳۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ارائه تسهیلات برای حضور فعال استارت آپ ها در نمایشگاه ها

معاون وزیر ورئیس سازمان فناوری اطلاعات گفت: برای حمایت از استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا توانستیم آئین نامه استفاده از وام وجوه اداره شده را ابلاغ کنیم و در هر نمایشگاهی که طی این چند ماه برگزار شده، استارت آپ ها حضور فعال داشتند.

ارائه تسهیلات برای حضور فعال استارت آپ ها در نمایشگاه ها

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، امیر ناظمی معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات در گفت وگو با با اشاره به ابلاغ آئین نامه استفاده از وام وجوه اداره شده، گفت: برای حمایت از استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا توانستیم آئین نامه استفاده از وام وجوه اداره شده را ابلاغ کنیم و تقریباً در هر نمایشگاهی که طی این چند ماه برگزار شده است، توانستیم حضور فعال استارتاپ ها را داشته باشیم.

وی اضافه کرد: در نمایشگاه هایی که در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود پاویونی مربوط به استارت آپ ها را مستقر کردیم تا استارت آپ ها بتوانند به صورت رایگان در این نمایشگاه ها شرکت کنند.

آزمون وخطا برای حمایت بهتر از استارت آ پ ها

معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات در ادامه بیان کرد: البته در این میان آزمون و خطاهایی هم انجام دادیم تا متوجه شویم کدام طریق برای حمایت از استارتاپ ها مناسب تر است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در این آزمون و خطا و متوجه شدیم که استارت آپ ها به دلیل رایگان بودن حضور در نمایشگاه ها علی رغم این که ثبت نام می کنند در نمایشگاه حضور پیدا نمی کنند.

تعدادی از مخاطبان در سامانه فارس من، خواستار بررسی حمایت دولت از پژوهشگران و ایده پردازان شدند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha