قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۶۸۳۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

وزیر خارجه اسرائیل: هرگز به ایران اجازه نمی دهیم سلاح هسته ای تولید یا به آن دست یابد / اسراییل ممکن است علیه ایران به گزینه نظامی متوسل شود

وزیر خارجه اسرائیل، ایران را به تلاش برای دست یابی به سلاح هسته ای متهم کرد و مدعی شد که تل آویو ممکن است علیه ایران به گزینه نظامی متوسل شود.

وزیر خارجه اسرائیل: هرگز به ایران اجازه نمی دهیم سلاح هسته ای تولید یا به آن دست یابد / اسراییل ممکن است علیه ایران به گزینه نظامی متوسل شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  «اسرائیل کاتص»، وزیر امور خارجه اسرائیل همچنان ایران را به تلاش برای دستیابی به سلاح هسته ای متهم کرد و مدعی شد که این رژیم برای مقابله با توانمندی های ایران در حوزه انرژی هسته ای چه بسا دست به حمله به ایران بزند.

او امروز (۱۶ آذر) در گفت وگو با روزنامه ایتالیایی «کوریرا دلا سرا» ایتالیا، در پاسخ به این سؤال که آیا «حمله هوایی به ایران جزو گزینه های اسرائیل است یا نه»، گفت: «بله، حمله هوایی، یکی از گزینه هاست؛ ما هرگز به ایران اجازه نمی دهیم سلاح هسته ای تولید یا به آن دست یابد».

این مقام اسرائیلی ادامه داد: «اگر تحرکات نظامی تنها راه احتمالی مقابله با این مسئله باشد، ما به آن متوسل خواهیم شد».

وزیر امور خارجه اسرائیل از کشورهای اروپایی به دلیل عدم اتخاذ شیوه سختگیرانه همانند آمریکا در قبال ایران انتقاد کرد و گفت: «تا زمانی که ایرانی ها خود را با اعتقاد به اینکه حمایت طرف اروپایی را دارند، فریب می دهند، برای آن ها سخت است که به شکست اعتراف کنند».

کاتص که این روزها برای شرکت در نشست رم به ایتالیا رفته است، طی سخنرانی خود در این نشست، گفت که زمان آن فرا رسیده است که کشورهای عربی و غربی برای مقابله با ایران ائتلافی تشکیل دهند و از این کشور بخواهند برنامه هسته ای خود را متوقف کند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha