قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۶۵۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مطرح شد:

استقلال و سپاهان در جام حذفی با احتیاط بیشتر بازی می کنند

پیشکسوت آبی پوشان گفت: تقابل مجدد استقلال و سپاهان از جذابیت های فوتبال است. اما حذفی بودن این بازی باعث می شود دو تیم محتاط تر بازی کنند.

استقلال و سپاهان در جام حذفی با احتیاط بیشتر بازی می کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد مومنی اظهار داشت: استقلال و سپاهان در اصفهان هم بازی بسیار خوب و پر باری به نمایش گذاشتند و این برای ما که از خانواده استقلال هستیم بسیار خوشایند بود که مربیان سابق و کنونی این تیم چنین ظرفیتی را در فوتبال ایران به نمایش گذاشتند. 

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: حذفی بودن این بازی آن را با بازی قبلی متفات می کند. این دیگر لیگ نیست که دو تیم بی مهابا به دروازه هم حمله کنند. در این بازی جای کوچکترین اشتباهی نیست و یک اشتباه می تواند سرنوشت یک جام را عوض کند. برای همین دو تیم در این بازی نسبت به بازی اصفهان دست به عصاتر و محتاط تر بازی می کنند.

وی اضافه کرد: بازی در تهران شانس استقلال را بیشتر می کند اما باعث می شود دست سپاهان برای استفاده از ضد حملات بازتر شود که این می تواند برای آبی پوشان ایجاد دردسر کند. در این بازی تیمی پیروز است که مربی اش ذهن پیروز داشته باشد و بازیکنانش نسبت به تیم مقابل کمتر اشتباه کنند.

مهاجم پیشین آبی پوشان تصریح کرد: یکی از نقاط ضعف استقلال که هنوز به چشم می خورد، فقدان یک هافبک بازیساز ششدانگ در میانه زمین است که بتواند طراحی حملات و تقسیم توپ را بر عهده بگیرد. برای همین هنوز این تیم نتوانسته از همه ظرفیت های عمق دفاع حریف استفاده کند و بار تهاجمی آن بر عهده بازیکنان کناری است.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha