قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۶۵۶۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فارس من| دولت به وعده های خود برای کارخانه کاشی نیلو عمل کند

مدیر کارخانه کاشی نیلو نجف آباد گفت: سنگ اندازی برخی ادارات مانع رونق و پیشرفت کارخانه کاشی نیلو شده و این کارخانه را با مشکلات فراوانی دچار کرده است.

فارس من| دولت به وعده های خود برای کارخانه کاشی نیلو عمل کند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مسعود رکابی  امروز از نجف آباد، درباره پیگیری مشکل کارگران این کارخانه که سه ماه پیش در سامانه فارس من گزارش آن منتشر شده بود ابراز داشت: دارایی قابل فروشی توسط کارخانه کاشی نیلو به دادگستری اعلام شده بابت پرداخت مطالبات کارگران که با توقیف این دارایی به نفع کارگران  و برگزاری مزایده از محل فروش این دارایی ها می توانیم بیش از 70 درصد مطالبات و معوقات کارگران را پرداخت نماییم.

مدیر کارخانه کاشی نیلو نجف آباد افزود: از زمان تحویل کارخانه تاکنون با یک ماه تأخیر توانسته ایم حقوق کارکنان را پرداخت کنیم، این در حالی است که زمان تحویل کارخانه به مدیریت جدید پرداخت حقوق با 6 ماه تأخیر انجام می شد؛ تمام تلاشمان را کرده ایم که در جهت رفاه حال کارگران بحث تکمیل درمان و خرید اقساطی از شرکت تعاونی کارخانه به صورت مستمر انجام شود، در همین راستا نیز بعد از دو سال مجدداً سهمیه شیر بین کارگران توزیع می شود.

وی عنوان کرد: هیچ یک از وعده هایی که دولت داده بود تاکنون محقق نشده تا جایی که حتی سهم 10 درصدی بیمه که باید توسط کارخانه پرداخت می شد؛ حالا با درخواست بیمه به 100 درصد رسیده که معادل ماهیانه 100حدود میلیون تومان می شود، این مبلغ می توانست در پرداخت معوقات نیز کارگشا باشد.

رکابی در ادامه گفت: برخی ارگان ها هم با دیدن رونق گرفتن کارخانه درخواست مطالبات خود را جلو انداخته و می خواهند زودتر به معوقات خود برسند و این اتفاقات سنگ بزرگی پیش روی ما قرار داده که امیدواریم با مساعدت دولت هرچه زودتر رفع شوند تا بتوانیم در سال رونق تولید چرخ اقتصاد کشور را بچرخانیم و کلیه مطالبات و معوقات کارخانه کاشی نیلو را پرداخت نماییم.

موضوع مطالبات و معوقات کارگران شرکت نیلوی نجف آباد یکی از سوژه های مردمی ثبت شده در سامانه فارس من با «عدم پرداخت مطالبات کارگران کاشی نیلو نجف آباد» بوده است.

انتهای پیام/63109/ج20/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha