قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۶۵۶۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پیشنهاد مستندساز معروف آمریکایی به ترودو: با ترامپ مسابقه بوکس بده

پس از آنکه ترامپ، ترودو را «دورو» خواند، مایکل مور که منتقد سرسخت سیاستمداران آمریکاست پیشنهاد داد ترودو این بار در رینگ بوکس ترامپ را شکست دهد.

پیشنهاد مستندساز معروف آمریکایی به ترودو: با ترامپ مسابقه بوکس بده

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، اسپوتنیک: «مایکل مور» مستندساز معروف آمریکایی، در پیامی توئیتری از جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا، خواست این بار در میدان مبارزه بوکس دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا را به چالش کشیده و شکست دهد.

مور این پیشنهاد را پس از آن مطرح کرد که روز گذشته ترامپ در اجلاس ناتو گفته بود نخست وزیر کانادا در عمل به تعهدات خود در قبال ناتو برای تخصیص ۲ درصد از تولید ناخالص داخلی خود به هزینه های نظامی این سازمان دورو و ریاکار است.

مور در توئیتی نوشت: «آخرین بار شخصی یک نام بر ترودو نهاد (ترامپ او را دورو خطاب کرد) این اتفاقی است که افتاد.» مور در ادامه توئیت خود نوشت «ترودو در دور سوم (مسابقه بوکس) با تیم "تیکو" برنده شد. بازنده یک سناتور محافظه کار بود. آن مبارزه برای خیریه بود و برای نام نهادن نبود. اما هنوز یک دور مسابقه دیگر با ترامپ روی رینگ باقی هست ... کانادا؟ یک هدیه کریسمس برای تو ای همسایه. لطفا؟»

به تازگی ویدئویی در شبکه های اجتماعی باز نشر شده است که در آن جاستین ترودو به همراه بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس و امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه، حین حضور در ضیافت شام ناتو که در کاخ باکینگهام برگزار شد، رئیس جمهور آمریکا را مسخره می کنند و به او می خندند. در این ویدئو، جاستین ترودو که توجهی به دوربین ها و میکروفن ها در مراسم ندارد هنگام پاسخ به پرسش جانسون که علت تاخیرش را جویا شده بود به تاخیر ترامپ برای شرکت در نشست دوجانبه سران آمریکا و کانادا اشاره کرد. بوریس جانسون می پرسد: به همین دلیل دیر آمدی؟ و ترودو پاسخ می دهد: آخه او ۴۰ دقیقه در کنفرانس خبری حرف زد. چند لحظه بعد ترودو می گوید: فقط باید می دیدی دهان تیمش از تعجب باز مونده بود!

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha