قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۶۵۵۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هفته سیزدهم لیگ برتر به کام تیم های اصفهانی نبود

در هفته سیزدهم چرخیدن توپ کام تیم های اصفهانی را شیرین نکرد و طلایی پوشان برای دومین هفته پیاپی به تساوی رضایت دادند، ذوب آهن هم شکست سنگینی را متحمل شد.

هفته سیزدهم لیگ برتر به کام تیم های اصفهانی نبود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اصفهان، لیگ نوزدهم رفته با توجه به فشردگی امتیازها حساس تر و  تنور آن داغ تر می شود و از دست دادن سه امتیاز هر تیم معادلات جدول را به هم می ریزد.

درحالی که بعد از اینکه نمایندگان فوتبال اصفهان در نتیجه نگرفتن نوبتی کردند بسیاری معتقد بودند که لیگ نوزدهم میدان درخشش دو نماینده اصفهان است اما این رؤیا محقق نشد و آرزوهای ذوب آهن در اشتباهات خود در این فصل ذوب شد و در هفته سیزدهم هم با سه گل مغلوب سرخ های پایتخت شد.

ایستگاه سیزدهم لیگ برتر طلایی پوشان اصفهان را هم در مقابل نساجی قرار داد، شاگردان قلعه نویی که در هفته قبل با گل دقیقه 95 از باخت خانگی در مقابل استقلال فرار کرده بودند  و به لطف این تساوی قلعه تایمی صدرنشین شده بودند در این بازی به دنبال کسب سه امتیاز پا به میدان نهادند و توپ خیلی زود دریچه های امید در اردویشان را گشود و در دقیقه 2 بازی به تور بوسه زد.

اما نیمه مربیان ورق برگشت و سپاهان دو گل دریافت کرد که فقط توانست یکی از گل ها در این نیمه را جبران کند و بازی با نتیجه تساوی به پایان رسید؛ این تساوی درست زمانی بود که استقلال اوج گرفته، شهر خودرو را با پیروزی پشت سر گذاشت و جای طلایی پوشان را در صدر جدول گرفت.

در هفته سیزدهم چرخیدن توپ کام تیم های اصفهانی را شیرین نکرد و طلایی پوشان که تا چند هفته قبل مدعی اصلی قهرمانی به حساب می آمدند، حال بازیشان چنگی به دل نمی زند؛ سپاهان تا هفته دوازدهم فقط یک گل خورده آن هم در ضربات پنالتی داشت اما در این دو هفته 4 گل دریافت کرده است.

امیر قلعه نویی در نشست خبری پایان بازی معتقد بودم تیمش برتر میدان بوده و نساجی از دو موقعیت خود استفاده کرده است که آمارها در تضاد نظر این مربی است، در این بازی نساجی 58 درصد مالک توپ و 168 پاس بیشتر از طلایی پوشان داده و در شوت درون چارچوب هم برتری داشت.

کلید قفل دروازه حریفان در اختیار کی روش است اما این بازیکن که با پیگیری های زیاد باشگاه به این تیم اضافه شد از شرایط آرمانی به دور است، موقعیت های که طلایی پوشان به راحتی از دست می دهند، گاه این بی دقتی ها انتقام سختی از آن ها می گیرد.

از طرفی به نظر می رسد قلعه نویی با تکیه بر دروازه و خط دفاع مستحکم خود و دو هافبک دفاعی قصد دارد، چیزی مشابه سیستم کی روش در تیم ملی ایجاد کند و با محبی و میرزایی آن چه که حتی کی روش هم در تیم ملی در آن ناکام بود، یعنی یک ضد حمله زهردار و سرعتی را به نمایش گذارد اما باز شدن هافبک های دفاعی اش از یک طرف و همچنین اوج ها و فرودهای بازیکنان کلیدی تفکر ژنرال این تیم را در دردسر انداخته است.

از اتفاقات حاشیه ای در این بازی هدیه ای بود که از طرف هواداران نساجی برای امیر قلعه نویی آورده شده بود که این مربی این هدیه که قاب تصویری از خودش بود را نپذیرفت.

قلعه نویی در این بازی در حالی که در یک نیمه دو گل دریافت کرد و همچنین با توجه به گل زود هنگام خود نسخه های گل زنی در ضد حمله اش هم کارساز نبود و تعویض دقیقه 91، انتقادات زیادی را به خود معطوف ساخت.

بازی برای طلایی پوشان با کسب نتیجه دلخواه همراه نبود اما در جنگ و جدال برای قهرمانی این فراز و فرود ها همیشه وجود داشته است، آن ها باید با تمرکز بیشتر در هفته های آینده روزهای بد خود را به در کنند.

انتهای پیام/63102/ج30/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha