قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۶۰۹۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فارس من| فضاسازی و جدول گذاری میدان سبزوار در بردسکن در دست اقدام است

شهردار بردسکن با بیان اینکه درحال حاضر در 20 نقطه شهر فعالیت های عمرانی از جمله در ورودی شهر در دست اقدام بوده، گفت: یکی از اقدامات در حال کار فضاسازی و جدول گذاری میدان سبزوار در بردسکن است.

فارس من| فضاسازی و جدول گذاری میدان سبزوار در بردسکن در دست اقدام است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، من» سوژه ای با عنوان «عدم توجه شهرداری به زیبا سازی ورودی شهر بردسکن» را ثبت و درخواست پیگیری آن را داشته اند.

شهردار بردسکن در بردسکن اظهار کرد: کار فضاسازی و جدول گذاری میدان سبزوار در  بردسکن  در دست اقدام است و تلاش داریم تا پایان سال جاری روشنایی میدان را داشته باشیم.

محمد حسین مدیح هزینه های بالا را در اجرای طرح های عمرانی با توجه به بحث تحریم ها و کمبود اعتبارات، یکی از دلائل  نام برد و افزود: اعتقاد دارم وضعیت ورودی شهر از سمت گناباد و کاشمر مناسب نیست، ولی مردم همراهی کنند، ورودی زیبایی را در آینده ای نه چندان دور مشاهده می کنند.

وی بیان کرد: بلوار ورودی شهر و دو لاین کندر همراه با زیرسازی از جمله پروژه هایی است که در صورت تخصیص اعتبار تا پایان سال جاری انجام می شود.

شهردار بردسکن ادامه داد: برای ایام نوروز طرح های مختلفی از زیباسازی در شهر اجرایی می شود و مردم شهری متفاوت تر از سال های گذشته را در این شهر مشاهده می کنند.

انتهای پیام/ 70050

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha