قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۷۸۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استفاده از نمادهای جبهه حق از هنرهای جریان نفوذ است

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: از هنرهای جریان نفوذ این است بدون هزینه از نمادهای جبهه حق برای زدن جبهه حق استفاده می کند و برای زدن خود انقلاب از سرمایه انقلاب استفاده می کند.

استفاده از نمادهای جبهه حق از هنرهای جریان نفوذ است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از کرمان، جواد کریمی قدوسی شنبه شب در همایش «مقاومت و ایثار رمز پیروزی» در کرمان اظهار داشت: رسالت بزرگ ملت ایران احیای فرهنگ ایثار و فداکاری است و ملت ایران در رکاب حضرت امام (ره) کمر مبارزه و مقاومت را بستند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: اسلام موانع داخل و خارج خود را یکی پس از دیگری ازبین می برد و قله های افتخار را فتح خواهد کرد، باید با مشکلات بسازیم تا درست شوند امروز ما در جهاد اکبر هستیم، جهاد اکبر مبارزه با نفوذ است.

وی با بیان اینکه بیش از آن چه فکر می کنید نفوذ قدرت دارد، ادامه داد: به هر حال این فتنه است و 30 سال است وجود دارد و می خواهد نظام اسلامی را به زانو در بیاورد.

کریمی قدوسی افزود: از هنرهای جریان نفوذ این است بدون هزینه از نمادهای جبهه حق برای زدن جبهه حق استفاده می کند و برای زدن خود انقلاب از سرمایه انقلاب استفاده می کند.

 وی با بیان اینکه یکی از نقاطی که هدف نفوذ قرار گرفت جبهه مقاومت بود، ابراز داشت: از نقاط قوت کشور ما که نفوذ نقشه دارد در آن باشد، اقتصاد بود و پشتوانه اقتصاد خزانه و ذخایر ارزی است که دولت این پشتوانه و خزانه کشور را کاملا خالی کرد ولی نفوذ چون می خواهد به هدف نهایی برسد باید این نقطه قوت را تضعیف کند.

انتهای پیام/3388/ب

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha