قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۷۴۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پویش مردمی حلقه وصل در کردستان آغاز شد

استان ها کردستان سنندج معاون مشارکت های مردمی و توانمندسازی بهزیستی کردستان گفت: همزمان با سراسر کشور پویش «حلقه وصل باشیم» در راستای تامین جهیزیه مددجویان زیرپوشش این نهاد از نهم…

پویش مردمی حلقه وصل در کردستان آغاز شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فرهاد عزیزی روز شنبه اظهار داشت: در حال حاضر حدود ۴۵۰ زوج مددجو و معلول زیرپوشش این نهاد در استان پشت نوبت دریافت جهیزیه برای شروع زندگی مشترک شان هستند.

وی افزود: با توجه به اینکه اعتبارات دولتی برای کمک هزینه ازدواج و تامین جهیزیه مددجویان کافی نیست بنابراین بهزیستی استان همزمان با سراسر کشور از طریق راه اندازی این پویش مردمی بدنبال جمع آوری مشارکت های مردم در این امر خداپسندانه است.
معاون مشارکت های مردمی و توانمندسازی بهزیستی کردستان اضافه کرد: در همین راستا از خیرین و نیکوکاران انتظار می رود از طریق کد دستوری #۱۴۰۰۰۲۴*۴*۷۴۳* و یا مراجعه به دفاتر بهزیستی و یا معاونت مشارکت های مردمی این نهاد در این پویش شرکت کنند.

وی با بیان اینکه این تعداد زوج مددجو بشدت نیازمند کمک خیران و نیکوکاران هستند، یادآور شد: برای شرکت در این پویش مردمی هرکسی می تواند به اندازه توانایی خود از طریق خرید کالا و یا پول نقد این زوج های جوانان را مورد حمایت قرار دهد.

پویش مردمی «حلقه وصل باشیم»  با مشارکت قرارگاه محرومیت زدایی سپاه و ارگان های فعال در حوزه محرومیت زدایی همزمان با سراسر کشور در استان کردستان نیز اجرا می شود.

۱۳۰ هزار و ۹۰۱ نفر از جمعیت یک میلیون و ۶۰۳ هزار نفری استان کردستان زیر پوشش خدمات بهزیستی قرار دارند که معادل هفت درصد جمعیت این استان است.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha