قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۷۴۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پلیس تهران: فردا (یکشنبه) "طرح زوج و فرد" اجرا نمی شود

مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت با استقرار در 152 نقطه در سطح شهر، خودروهایی را که آلاینده بوده اعمال قانون کرده و تعدادی از خودروها پلاک تعمیری دریافت کرده اند

پلیس تهران: فردا (یکشنبه) "طرح زوج و فرد" اجرا نمی شود
رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه فردا «طرح زوج و فرد» در تهران اجرا نمی شود از محدودیت 24 ساعته تردد کامیون ها در سطح پایتخت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور پایتخت ، در خصوص استقرار آلودگی در سطح شهر تهران و تمهیدات پلیس برای روز یکشنبه با توجه به تعطیلی مدارس اعلام کرد: فردا محدودیت تردد کامیون ها به صورت 24 ساعته در سطح شهر تهران برقرار خواهد شد.

رئیس پلیس پایتخت با تأکید بر این مطلب که برای روز یکشنبه طرح زوج و فرد و محدودیت تردد برای سایر خودروها وجود ندارد، تصریح کرد: مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت با استقرار در 152 نقطه در سطح شهر، خودروهایی را که آلاینده بوده اعمال قانون کرده و تعدادی از خودروها پلاک تعمیری دریافت کرده اند.

وی با اشاره به آلودگی هوای شهر تهران از شهروندان درخواست کرد که از سیستم حمل ونقل عمومی برای تردد استفاده کرده و از تردد های غیرضرور در سطح شهر بپرهیزند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha