قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۷۳۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان مطرح کرد

اقامه نماز جماعت در ۲۵۰۰ مدرسه گیلان

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به اقامه نماز جماعت در ۲۵۰۰ مدرسه استان، گفت: در برخی مدارس شبانه روزی استان علاوه بر نماز ظهر، نماز صبح هم به جماعت اقامه می شود.

اقامه نماز جماعت در ۲۵۰۰ مدرسه گیلان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نادر جهان آرای امروز در پنجمین اجلاس استانی نماز که در سالن غدیر استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه مدرسه یکی از موثرترین حوزه ها در ترویج فرهنگ نماز است، اظهار کرد: اقامه نماز وحدت، سلامت اخلاقی و تعالی فرد را بالا می برد.

وی با اشاره به تلاش بیشتر برای ترویج نماز جماعت در مدارس، افزود: آموزش و پرورش اثرگذارترین نهاد در ترویج اقامه نماز جماعت است.

جهان آرای با اشاره به محورهای شش گانه در آموزش و پرورش، بیان کرد:  نماز در حوزه تعلیم و تربیت عبادی – اخلاقی است و در این راستا طرج جامع تقویت نماز در مدارس به کلیه مناطق استان ابلاغ شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به اقامه نماز جماعت در ۲۵۰۰ مدرسه استان، گفت: در برخی مدارس شبانه روزی استان علاوه بر نماز ظهر، نماز صبح هم به جماعت اقامه می شود. تاکنون پیش اجلاسیه نماز در بیش از ۷۰ درصد شهرستان های استان برگزار شده است.

در ادامه حجت الاسلام حجازی، رئیس ستاد اقامه نماز استان گیلان با اشاره به نقش مدارس در شکل گیری شخصیت دینی فرزندان، اظهار کرد: اگر معلمین و مدیران هم با دانش آموزان در صفوف نماز جماعت حضور یابند، دانش آموز هم به اقامه نماز جماعت راغب می شود، اولیای مدارس بدانند هرگونه دوگانگی و تضاد در مدارس باعث دلسرد شدن دانش آموزان می شود.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha