قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۶۸۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ضرورت حمایت دولت از کالای ایرانی

مسئول بسیج اصناف کرمان گفت: کالا و تولیدات ایرانی باید از طرف دولت و سایر دستگاه ها و سازمان ها مورد حمایت قرار گیرد.

ضرورت حمایت دولت از کالای ایرانی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از رفسنجان، محمدرضا رهرو جمعه شب در همایش استانی گروه GISP ( گروه تولیدکنندگان قطعات و لوازم یدکی خودرو)اظهار داشت: امیدواریم این قبیل همایش ها توسط تولیدکنندگان داخلی در راستای معرفی محصولات، جذب مشتریان، ارتباط مستقیم و بی واسطه با مصرف کنندگان، نظرخواهی و رفع نواقص در سراسر کشور و استان برگزار شود.

مسئول بسیج اصناف استان کرمان تصریح کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری کلید حل مشکلات کشور ترویج و حمایت از محصولات داخلی است بنابراین این قبیل همایش ها در رونق تولید و اشتغال هم مؤثر خواهد بود.

وی بیان کرد: تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی باتوجه به شرایط اقتصادی کنونی رزمندگان و فرماندهان جنگ تمام عیار اقتصادی هستند باید از طرف دولت و سایر دستگاه ها و سازمان ها مورد حمایت قرار گیرند.

رهرو خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در سال های اخیر با ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی و سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی و اخیرا هم در بیانیه گام دوم انقلاب بارها اشاره به حمایت از تولید و کالای ایرانی فرمودند اما متأسفانه علی رغم تأکید ایشان این مهم عملیاتی نشده است.

وی ابراز داشت: با بررسی سیاست های اقتصادی کشورهای توسعه یافته و پیشرفته متوجه می شویم که سیاست های در پیش گرفته آن ها شبیه و نزدیک به سیاست های اقتصاد مقاومتی در کشور ماست و توسط مسئولان مورد حمایت های مختلف از جمله اعطای یارانه به صنایع، سیاست های مالیاتی، هدایت سرمایه به تولید و حمایت های صاداتی و...قرار گرفتند.

رهرو ادامه داد: متأسفانه در کشور ما تولید دچار سیاسی بازی و رانت خواری هایی شده است که باید دولت در سال رونق تولید نسبت به حمایت از تولید کالای ایرانی اقدام کند.

انتهای پیام/80016/ب

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha