قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۶۵۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کارگاه آشنایی با نرم افزارهای محتواسازی تدریس آنلاین و تعاملی

با حضور دانشیار دانشگاه علامه طباطبایی، کارگاه آشنایی با نرم افزارهای محتواسازی برای کلاس ها تدریس آنلاین و تعاملی در مرکز آموزشی و فرهنگی سما بندرعباس برگزار شد.

کارگاه آشنایی با نرم افزارهای محتواسازی تدریس آنلاین و تعاملی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احسان محمدی نژاد شامگاه جمعه در بندرعباس، هدف از برگزاری کارگاه  آشنایی با نرم افزارهای محتواسازی برای کلاس ها تدریس آنلاین و تعاملی را توانمندسازی مدیران کادر اجرایی و مدرسین مدارس سما ذکر کرد.

وی، آشنایی بیشتر با نرم افزارهای آموشی و استفاده از نرم افزارهای آموزشی مربوط به تولید محتوا و تدریس تعاملی و آنلاین را از دیگر اهداف برگزاری این کارگاه برشمرد.

رئیس مراکز آموزشی سما ابراز امیدواری کرد: با استمرار دوره های توانمند سازی، شاهد ارتقا سطح استفاده از فناوری های نوین در مدارس باشیم.

مجوز راه اندازی شعبه هرمزگان بیست و سوم اسفندماه سال ۹۵  به تصویب هئیت مدیره انجمن مطالعات برنامه ریزی درسی ایران رسید و این شعبه از سال ۹۶ فعالیت های خود را در راستای اهداف انجمن  در استان هرمزگان آغاز کرد.

گفتنی است، انجمن مطالعات برنامه درسی ایران شعبه هرمزگان به منظور برگزاری نشست ها، همایش های علمی و تخصصی، چاپ خبرنامه، برگزاری کارگاه ها، همایش ها، نشست ها و دوره های آموزشی و تهیه و ارائه طرح های پژوهشی در سطح استان هرمزگان راه اندازی شد.

انتهای پیام/88037

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha