قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۶۲۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سرمربی استقلال: در مقابل سپاهان کار دشواری در پیش رو داریم

استان ها اصفهاناصفهان سرمربی تیم استقلال تهران گفت: سپاهان تیم بزرگی است و ما در مقابل این تیم، کار دشواری داریم بخصوص اینکه مربی بزرگی هم دارد.

سرمربی استقلال: در مقابل سپاهان کار دشواری در پیش رو داریم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، "اندرآ استراماچونی" شامگاه جمعه در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل سپاهان افزود: تیم استقلال در ماه های اخیر بازی های بهتری انجام می دهد و دیدار فردا برای ما، یک امتحان بزرگ است که باید از آن سربلند بیرون بیایم.

سرمربی تیم استقلال تهران گفت: تیم سپاهان از برترین های لیگ برتر است و فردا ما مقابل تیم بهترین مربی ایران بازی داریم که کار سختی است و ما برای تیم سپاهان احترام زیادی قائل هستیم .

وی با بیان اینکه امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان برای مربیان جوان الگویی خوبی است و باید از او بهره برد، گفت: تیم ما سعی دارد در دیدار فردا سپاهان را شکست دهد و رکورد این تیم را بشکند.

وی اظهار داشت: ما در دیدار فردا نسبت به قبل بهتر بازی می کنیم، ولی نمی توانیم درست پیش بینی کنیم که چه نتیجهای به دست می آید.

سرمربی استقلال یادآور شد: وقتی با استقلال شروع به کار کردم هدفم این بود که ذهن بازیکنان این تیم را تغییر دهم که هجومی کار کنند و در حال حاضر نیز به این نتیجه رسیده ام که استقلال باید این چنین بازی کند.

استراماچونی گفت: از بازیکنانم می خواهم که در مقابل سپاهان نیز مانند تراکتورسازی تبریز هجومی و جنگده بازی کنند تا نتیجه لازم را کسب کنیم.

وی با بیان اینکه تیم سپاهان از توپ های بلند و کوتاه بهترین بهره را می برد و ما نیز باید در دفاع خوب عمل کنیم، افزود: در دیدار فردا بهترین تیم های ایران با هم بازی می کنند و در مقابل یکی از دشوارترین حریفان خود قرار داریم، من برای کسب نتیجه به تیمم امیدوارم.

دیدار تیم های سپاهان اصفهان و استقلال تهران از هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۵ فردا (شنبه) در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می شود.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha