قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۶۱۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قلعه نویی: سپاهان و استقلال به دنبال فوتبال تمیز و پاک هستند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه تیمش و استقلال بازی پاک و تمیزی را ارئه می دهند اطمینان داد فردا (شنبه) تماشاگران دیدار تماشایی از این دو تیم ببینند.

قلعه نویی: سپاهان و استقلال به دنبال فوتبال تمیز و پاک هستند

امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال اظهار کرد: فردا شاهد یک فینال زودرس هستیم. امیدوارم جدای از نتیجه، فردا بازی خوبی را شاهد باشیم. با توجه به نمایش های استقلال و سپاهان، همه توقع دارند یک فوتبال زیبا از هر دو تیم ببینند. مطمئنم این مهم رخ خواهد داد چون هر دو تیم بازی بسته ارائه نمی دهند. شما آمار گل هایی که استقلال به ثمر رسانده و نتایجی که این تیم به دست آورده را مشاهده کنید، نشان می دهد هر دو تیم به دنبال یک فوتبال تمیز و پاک هستند. طی چند مصافی که این دو تیم انجام داده اند، به دنبال این نیستند که به هر طریقی نتیجه بگیرند و این مساله خوبی است.

وی افزود: امیدوارم در فوتبال ایران این جا بیفتد که تیم ها فوتبال خوبی بازی کنند چون نتیجه در دستان خدا است. من مطمئن هستم فردا همه بازی خوبی خواهند دید. در دیدار برابر پیکان نیز همه بازی خوبی را دیدند. از این بابت به آقای فرکی تبریک می گویم. او میتوانست بیاید و مثل بعضی مربیان فوتبال را طور دیگری بازی کند و بازیکنانش خودشان را به زمین بیندازند اما این کار را نکرد و بازی خوبی انجام داد. فوتبال ما به اینگونه رفتارها و بازی ها نیاز دارد.

ادامه دارد...

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha