قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۵۹۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دستگاه ها بر تمام کالاها و خدمات نظارت قوی داشته باشند

امام جمعه بندر ماهشهر گفت: دستگاه ها بر تمامی کالاها و خدمات که به مردم ارئه می شود نظارت قوی داشته باشند، چرا که از مطالبات مقام معظم رهبری و خواسته به حق مردم انقلابیمان هست و اجازه ندهند یک عده سودجو از این موقعیت سوء استفاده نموده و به مردم آسیب برسانند.

دستگاه ها بر تمام کالاها و خدمات نظارت قوی داشته باشند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از بندرماهشهر، حجت الاسلام عبدالحسین غبیشاوی امام جمعه بندر ماهشهر در خطبه های نماز جمعه امروز شهرستان با بیان فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب، اظهار کرد: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب به ارتقای شگفت آور بینش سیاسی مردم و به مسائل سیاسی پرداختند که الحمدلله مردم ما نه تنها در سیاست داخلی بلکه در سیاست خاجی به بلوغ رسیده اند و در برهه های حساس مسئولیت خود را می دانند.

وی افزود: مردم در فتنه اخیر به وضوح فهم سیاسی خود را نشان دادند و فتنه بزرگی که حدود دو سال توسط دشمنان ما در داخل و خارج در حال برنامه ریزی بود و هزینه های زیادی برای آن انجام داده بودند در نطفه خفه کردند.

خطیب جمعه بندر ماهشهر بیان کرد: مردم در وقت مناسب عکس العمل مناسب نشان دادند و به دشمنان انقلاب فهماندند که مردم ایران دارای بینش سیاسی فراوانی هستند.

دستگاه ها بر تمام کالاها و خدمات نظارت قوی داشته باشند

حجت الاسلام غبیشاوی تاکید کرد: دستگاه ها بر تمامی کالاها و خدمات که به مردم ارئه می شود نظارت قوی داشته باشند، چرا که از مطالبات مقام معظم رهبری و خواسته به حق مردم انقلابیمان هست و اجازه ندهند یک عده سودجو از این موقعیت سوء استفاده نموده و به مردم آسیب برسانند.

وی با اشاره به 10 آذر سالروز شهادت آیت الله سید حسن مدرس تصریح کرد: نمایندگان مجلس همواره این شهید بزرگوار را الگوی خود قرار دهند، چرا که مجلس به دلیل کانون تصمیم گیری کشور نقش مهمی دارد.

امام جمعه بندر ماهشهر افزود: نمره مجلس فعلی بسیار نامناسب است چرا که در تصمیم گیری های کشور متزلزل هستند که همین امر به کشور ضربه خواهند زد.

وی در پایان گفت: با توجه به اینکه نمایندگان انقلابی در مجلس در اقلیت هستند نمی توانند جلوی این امر را بگیرند و مردم بزرگوار ما باید بدانند که به چه کسی رای دهند که عزت و شرف کشور را حفظ کند زیرا در مجلس عوامل تزلزل بسیار زیاد است و فقط یک نماینده انقلابی می تواند در مقابل تهدیدها و تطمیع های موجود در مجلس ایستادگی کند.

انتهای پیام/72067/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha