قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۵۷۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اختصاص ۹ محل در تهران برای اعتراضات قانونی

معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران با اشاره به اعطای مجوز به اعتراضات قانونی گفت: ۹ محل به اعتراضات قانونی احزاب و گروه ها در تهران اختصاص پیدا می کند.

اختصاص ۹ محل در تهران برای اعتراضات قانونی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: شکراله حسن بیگی با اشاره به اغتشاشات اخیر اظهار کرد: در ساعات اولیه وقتی مردم شعار ها را دیدند صف خود را از آشوبگران جدا کردند چرا که عده ای به بهانه گران شدن بنزین دست به تخریب اموال و اماکن عمومی زدند و دستگیری هایی که انجام شده نشان می دهد که سردمدار جریان این آشوب ها از اراذل و اوباش بودند همچنین طبق اخبار ۷۰ نفر از آن ها از اتباع بیگانه بودند که می خواستند از این شرایط سوءاستفاده کنند که با ورود به موقع نیروی نظامی، انتظامی، سپاه و بسیج موفق نشدند به اهداف خود برسند.

وی تاکید کرد: دشمنان وقتی دیدند تحریم های شدید، اثری نداشته به دنبال توطئه های دیگر رفتند و از موضوع بنزین سوء استفاده کردند که به اهداف خود نرسیدند از این رو، وحدت و همگرایی که در این چند روز بین مسئولان استان و شهرستان ها و مردم بود باید همچنان تداوم داشته باشد.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران ضمن اعلام موافقت با اعتراضات قانونی افزود: هر فردی که خواهان تجمع است و می خواهد به موضوعی در چارچوب قانون اعتراض داشته باشد در قالب قانون مجوز می دهیم و در همین راستا ۹ محل در شهر تهران و در شهرستان ها نیز با نظر شورای تامین برای این اقدام اختصاص پیدا می کند، اما خط قرمز ما امنیت است و در مورد امنیت با کسی شوخی نداریم.

حسن بیگی تصریح کرد: اگر احزاب و گروه ها بخواهند در چارچوب موازین قانونی اعتراض داشته باشند می توانند از این مکان ها استفاده کنند به علاوه باید قدر مردم را بدانیم مردم با همه سختی ها از نظام دفاع می کنند وظیفه ما نیز خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم است.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان برای پیشرفت و توسعه شهرستان به دنبال سرمایه گذار باشند تا مشکلات شهرستان با کمک خیران و مردم برطرف شود.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha