قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۵۷۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

توضیحات سلطانی فر در مورد کمیسیون اخلاق ورزش کشور

وزیر ورزش وجوانان گفت: با هم افزایی و همه دستگاه ها می توانیم برای سالم سازی فضاهای ورزشی و تبدیل آن به مکانی برای آرامش و آسایش خانواده ها فراهم کنیم.

توضیحات سلطانی فر در مورد کمیسیون اخلاق ورزش کشور

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان، مسعود سلطانی فر در نشست معاونین، روسای فدراسیون های ورزشی و مدیران کل ستادی فعالیت های کمیته صیانت از ارزشهای اخلاقی و فرهنگی در سالهای گذشته را مورد توجه قرارداد و به اتفاقاتی که در برخی از ورزشگاهها  در مسابقات لیگ برتر برگزار شد، اشاره کرد.

او با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای مبارزه با ناهنجاری های اخلاقی در فضاهای ورزشی  توضیحاتی را  در خصوص نشست هایی که در این باره با سایر دستگاهها از جمله کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، صدا وسیما، وزارت ارشاد،  رسانه ها، نیروی  انتظامی برای کاهش ناهنجاری ها صورت گرفته ارائه کرد.

وزیر ورزش وجوانان  با تاکید بر تعامل این وزارتخانه با سایر دستگاه ها گفت: اعتقاد راسخ داریم با هم افزایی و همه دستگاهها برای سالم سازی فضاهای ورزشی می توانیم مکانی برای ارامش و آسایش خانواده ها فراهم کنیم.

وی در این نشست به جلساتی که با حضور اساتید دانشگاه در محل وزارت ورزش وجوان برگزار شده اشاره کرد و نتایج این نشست را بسیار کارشناسانه و مثبت ارزیابی کرد و افزود: عزم واراده خوبی در تمامی دستگاهها  برای ایجاد فضای فرهنگی ورزشی در ورزشگاه ها وجود دارد و همه علاقمند هستند که در این حوزه به صحنه بیایند.

سلطانی فر همچنن در این نشست با اعلام این مطلب که کمیسیون اخلاق که زیر مجموعه کمیته ملی المپیک بود با تدبیر صالحی امیری به کمیسیون اخلاق ورزش کشور تبدیل شد بیان کرد: در صدد هستیم بسیاری از موارد و ناهنجاری های موجود در ورزش را با اختیارات خودمان حل و فصل کنیم و سپس برای حل معضلات بزرگ تر سراغ سایر ارگان ها برویم.

انتهای پیام/ا

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha