قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۵۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ورود سامانه بارشی جدید به کشور از دوشنبه

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از دوشنبه خبر داد که سبب بارش باران و برف و کاهش نسبی دما می شود.

ورود سامانه بارشی جدید به کشور از دوشنبه

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، صادق ضیاییان ، با بیان اینکه در روز جمعه در برخی نقاط استان های واقع در غرب، جنوب غرب و استان های واقع در زاگرس مرکزی بارش باران و در ارتفاعات و نقاط سردسیر بارش برف پیش بینی می شود، گفت: همچنین در شمال غرب و استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز غربی و مرکزی نیز بارش پراکنده باران و در ارتفاعات بارش پراکنده برف پیش بینی می شود.

وی با اشاره به اینکه در روزهای شنبه و یکشنبه در  غالب مناطق کشور جو پایدار و در شهرهای صنعتی و پر جمعیت همراه با غبار پیش بینی می شود، اظهار کرد: روز دوشنبه سامانه بارشی وارد کشور شده و سبب بارش باران و برف و کاهش نسبی دما در استان های واقع در شمال غرب، غرب و جنوب غربی، سواحل شمالی، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز مرکزی و دامنه های زاگرس مرکزی می شود.

به گفته مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در روز سه شنبه سامانه بارشی به غیر از شمال غرب همچنان در مناطق ذکر شده در روز قبل فعال بوده و بخش های شمال شرق و شرق کشور را در بر می گیرد.

ضیاییان با اشاره به وضعیت هوای پایتخت طی امروز و فردا نیز تصریح کرد: هوای تهران امروز جمعه نیمه ابری و غبارآلود با احتمال مه صبحگاهی و در بعضی ساعات افزاش ابر با حداکثر دمای 14 و حداقل دمای 6 درجه سانتیگراد و فردا کمی تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی و اواسط روز وزش باد با حداکثر دمای 15 و حداقل دمای 6 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha