قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۵۴۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۷۱۲ /شهید پرویز بهرامی: پیرو ولایت فقیه و روحانیت مبارز باشید

شهید پرویز بهرامی در وصیت نامه خود آورده است: ای امت حزب الله در خط و پیرو ولایت فقیه باشید.

۷۱۲ /شهید پرویز بهرامی: پیرو ولایت فقیه و روحانیت مبارز باشید

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

تبرک لحظاتمان با شهید پرویز بهرامی:

بسم الله الرحمن الرحیم 

سلام بر تو ای ابراهیم زمان کسی با تو سخن می گوید که هم اکنون در زیر خاک به خواب رفته است. ان شاءالله که توانسته باشم دین خود را به اسلام خود ادا کرده باشم.

من تا آخرین لحظاتی که خون و نفس دارم به یاد امام هستم و از شما ملت حزب الله می خواهم همیشه دعاگوی امام عزیز، یاور این انقلاب عظیم باشید زیرا راه امام راه امام زمان(عج) است و به جبهه بیائید و ببینید چه کسانی با دشمن کافر می جنگد و چه چیزهایی در جبهه است.

پدر و مادر عزیزم، شما را وصیت می کنم به صبر و استقامت در راه الله و بر حذر می دارم شما را از منافق ها. می دانم که مرگ فرزند بسیار سخت و گران است اما چه می شود که فقط از خدا می خواهم به شما خیر بدهد.

ای عزیزان حزب الله در خط ولایت فقیه باشید و همچون علی اکبر(ع) و حضرت زینب(س) آزاد و سربلند زندگی کنید و بدانید زندگی سراسر امتحان است؛ بکوشید در راه عبادت خدا و خدمت به خلق خدا. فقط به خدا تکیه بزنید. همیشه پیرو ولایت فقیه و روحانیت مبارز باشید.

در پایان از تمام بستگان، دوستان آشنایان می خواهم که امام عزیز را دعا کرده و بنده را حلال کنند.

انتهای پیام/89001/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha