قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۵۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

درخواست دریافت کارت سوخت 10 برابر شد/ زمان انتظار برای صدور کارت سوخت جدید

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: پیش بینی می کنیم با توجه به افزایش درخواست ها سه هفته تا دو ماه از زمان درخواست کارت سوخت طول می کشد تا کارت سوخت به دست مالکان خودرو برسد.

درخواست دریافت کارت سوخت 10 برابر شد/ زمان انتظار برای صدور کارت سوخت جدید

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فاطمه کاهی در گفت وگو با در پاسخ به پرسشی درباره دلیل تأخیر در صدور کارت های سوخت اظهار داشت: درخواست ها برای دریافت کارت سوخت از روز سهمیه بندی نسبت به شرایط عادی 10 تا 11 برابر شده است.

وی افزود: ظرفیت تولید کارت سوخت در شرایط عادی 4 تا 5 برابر درخواست ها بود و مشکلی از جهت صدور به موقع کارت سوخت وجود نداشت اما در حال حاضر دو برابر بیش از ظرفیت تولید کارت سوخت، درخواست دریافت می کنیم. 

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با بیان اینکه خودروهای نوشماره نیز در صف صدور کارت سوخت قرار گرفته اند، گفت: پیش بینی می کنیم با توجه به افزایش درخواست ها سه هفته تا دو ماه از زمان درخواست کارت سوخت طول می کشد تا کارت سوخت به دست مالکان خودرو برسد.

کاهی تصریح کرد: با این وجود تمام تلاش مان را می کنیم که ظرفیت تولید کارت سوخت را بالا ببریم و در عین حال سهمیه خودروهایی که کارت سوخت دریافت نکرده اند محفوظ برای آنها باقی می ماند.

وی در پایان گفت: با توجه به اعلام مکرر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی درباره لزوم دریافت کارت سوخت از تابستان گذشته تا الان بهتر بود شهروندان زودتر برای دریافت کارت سوخت خودروی خود اقدام می کردند تا شاهد تراکم درخواست ها نباشیم.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha