قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۵۳۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سرقت مرد معتاد از همسر چهارمش

زن میانسال که برای رهایی از تنهایی، همسر چهارم یک مرد شده بود تصور نمی کرد که قربانی نقشه سرقت او شود.

سرقت مرد معتاد از همسر چهارمش

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، روزنامه ایران: روز گذشته زن میانسالی با پلیس تماس گرفت و از سرقت وسایل خانه توسط همسر سابقش خبر داد. او گفت: ۲۰ سال قبل به عقد مردی درآمدم که گرمابه عمومی داشت، اما بعد از مدتی شوهرم فوت کرد و مجبور شدم گرمابه را برای هزینه درمان پسرم بفروشم. اما پسرم هم چند سال قبل فوت کرد و مرا تنها گذاشت. بعد از این ماجرا دچار افسردگی شدیدی شدم تا اینکه دوستم پیشنهاد داد ازدواج کنم.

او ادامه داد: دوستم مرا با کیومرث آشنا کرد او قبلاً سه بار ازدواج کرده بود و من همسر چهارم او شدم. ۱۵ سکه طلا مهریه ام کرد و صیغه او شدم، اما بعد از مدتی متوجه شدم که کیومرث اعتیاد شدید به مشروبات الکلی دارد و سر همین مسأله مدام با هم دعوایمان می شد.

بعد از مدتی قرار شد که او بیرون از خانه مشروب مصرف کند، اما این اتفاق ماجرا را بدتر کرد. چرا که او به مواد مخدر شیشه هم اعتیاد پیدا کرد. از آن به بعد به خانه می آمد و مرا کتک می زد و وسایل خانه ام را می فروخت. برای همین سال گذشته از او جدا شدم. اما دیروز کیومرث به سراغم آمد و گفت اعتیادش را ترک کرده و ۲۳ روز است که آزاد شده است. با این حال خواست مقداری از وسایل خانه را ببرد که باهم درگیر شدیم و او دوباره مرا کتک زد.

بعد از این درگیری کیومرث خانه را ترک کرد و چند ساعت بعد با یک جعبه شیرینی به خانه برگشت. گفت قصد آشتی دارد و زمانی که من شیرینی را خوردم بی هوش شدم. به هوش که آمدم متوجه شدم او تمام وسایل خانه را به همراه ۳ میلیون تومان پول و طلاهایم به سرقت برده است.

با شکایت زن میانسال تحقیقات به دستور بازپرس قریب احمدزاده از شعبه سوم دادسرای ویژه سرقت برای دستگیری سارق فراری آغاز شد.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha