قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۵۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

روحانیت در جنگ اقتصادی پرچم داری کند

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: روحانیون باید در جنگ اقتصادی کشور همچون دوران دفاع مقدس پرچم داری کنند.

روحانیت در جنگ اقتصادی پرچم داری کند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از قشم، اباذر سالاری شامگاه امروز در یادواره شهدای روحانی استان هرمزگان و شهدای قشم به میزبانی دانشگاه آزاد این جزیره اظهار داشت: روحانیون باید در جنگ اقتصادی کشور همچون دوران دفاع مقدس پرچم داری کنند.

وی افزود: استان هرمزگان بیشترین شهید طلبه و روحانی را تقدیم اسلام و انقلاب کرده که از جایگاه والای این قشر در حراست از ارزش های اسلامی حکایت دارد.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان تصریح کرد: برای عبور از دسیسه ها و اعتلای نظام اسلامی باید پشت سر روحانیت بصیر و انقلابی حرکت کرد.

سالاری خاطرنشان کرد: تمام مسوولان باید از مجرای خدمتگزاری بی منت به و جهادی از حضور منسجم و خودجوش مردم در صحنه های انقلاب تجلیل کنند.

نقش روحانیت در حراست از انقلاب برجسته است

امام جمعه شهرستان قشم نیز گفت: روحانیت با حضور در خط مقدم دوران دفاع مقدس و تقدیم بیشترین شهید عملا در حراست از نظام اسلامی ایفای نقش کرد.

حجت الاسلام والمسلمین میثم تارم اظهار داشت: این حقیقت گواهی بر آن است که جامعه روحانیت هیچگاه تنها به حرف اکتفا نکرده و در عمل نیز پای کار بوده است.

ایفای نقش روحانیت در جنگ اقتصادی یک ضرورت است

رئیس موسسه روایت سیره شهدا هم گفت: امروزه کشور در جنگ اقتصادی قرار دارد و روحانیون باید نقش خود را در تقویت رونق اقتصادی ایفا کنند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی ماندگاری اظهار داشت: نبرد در جنگ اقتصادی یعنی تلاش حداکثری برای تولید ثروت،رونق صنعت و ارتقای خدمات که توانمندی بانوان در حوزه صنایع دستی و مشاغل خانگی از جمله ظرفیت های موجود است.

وی افزود: در این جنگ باید بر مصرف صحیح و زیاد خیرات کردن تاکید شود تا آحاد جامعه به دنبال هم افزایی و کمک کردن به یک دیگر باشند.

این سخنران برجسته کشوری ادامه داد: فهم و معرفت از مهمترین وظایف جامعه است و روحانیت باید در این عرصه عهده دار نقش معلمی باشد.

حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری تصریح کرد: ایفای نقش پیشوایی در حوزه عمل و نیز الگو بودن در مسیر مجاهدت و استقامت از دیگر وظایف روحانیت در قبال جامعه است.

انتهای پیام/۸۸۰۵۰/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha