قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۴۹۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

گاز رسانی به ۷ روستای هزار جریب بهشهر در مازندران

استاندار مازندران از گاز رسانی به ۷ روستای هزار جریب بهشهر در این استان خبر داد.

گاز رسانی به ۷ روستای هزار جریب بهشهر در مازندران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احمد حسین زادگان عصر امروز در آیین افتتاحیه گازرسانی هفت روستای بالا دست منطقه هزارجریب شهرستان بهشهر و نکا با بیان اینکه وفاق و همدلی در مازندران مهمترین عامل برای توسعه این استان است، اظهار کرد: افتتاح پروژه گازرسانی ۷ روستا در این منطقه یکی از خدمات نظام به مردم است که در سایه وفاق و کار جهادی محقق شد.

وی با اشاره به اینکه باید روستاها به کارگاه تولیدات مختلف متناسب با ظرفیت استان و شهرستان تبدیل و کارآفرینی در آن ایجاد شود، تصریح کرد: اشتغال و بیکاری با کار دولتی حل نمی شود، دولت باید بسترهای اشتغال را با تسهیلات کم بهره و رفع موانع تولید فراهم کند.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد: تلاش داریم تا خدمات به تناسب به مناطق مختلف ارائه شود بنابراین در حوزه اقتصادی متناسب با توسعه و با همکاری مسئولان و مردم برای افزایش رفاه تلاش کنیم.

حسین زادگان یادآور شد: گاز رسانی یکی از خدمات مهم دولت است که در شرق مازندران بیش از ۱۵۱ روستای کوهستانی در دستور کار گاز رسانی بوده و تاکنون به ۵۸ روستا گازرسانی شده است.

پروژه گازرسانی به۱۵۱ روستای هزارجریب با اعتبار ۲۰۰میلیارد تومتان اعتبار آغاز شد که تاکنون ۵۸ روستا از نعمت گاز بهره مند شدند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha