قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۴۸۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تارتار: نباید به جایگاه ذوب آهن در جدول نگاه کرد

استان ها خوزستان اهواز سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان گفت: ذوب آهن همواره تیم خوب و قدرتمندی بوده و نباید به جایگاه این تیم در جدول نگاه کرد.

تارتار: نباید به جایگاه ذوب آهن در جدول نگاه کرد

مهدی تارتار پنجشنبه در نشست خبری قبل از بازی با ذوب آهن اظهار داشت: فردا یک بازی دشوار و حساس پیش رو داریم و تنها به سه امتیاز فکر می کنیم، معتقدم در لیگ برتر هیچ بازی آسانی وجود ندارد و حتی تیم های شاهین بوشهر و گل گهر سیرجان هم که در انتهای جدول قرار دارند بازی های خوبی به نمایش می گذارند.

وی با بیان اینکه تمام تیم ها حساب دیگری روی ما باز کرده اند و از این بابت باید هوشیار باشیم گفت: ذوب آهن تیم جنگنده ای نشان داده و با تغیراتی که هفته پیش مقابل فولاد انجام داد این تیم را شکست داد و بازیکنان این تیم اکنون انگیزه خوبی دارند.

تارتار افزود: ذوب آهن از کادر فنی جوان و بازیکنان با کیفیتی برخوردار است و این موضوع کار ما را دشوارتر می کند. تمام تیم ها به دنبال آن هستند که اولین شکست را به ما تحمیل کنند و ما به خوبی از این موضوع آگاه هستیم.

وی افزود: بازیکنان ما باید بدانند که مسئولیت مهمی بر عهده دارند و باید تلاش بیشتری در زمین داشته باشیم و همین روند را ادامه دهیم تا هوادران مانند قبل خوشحال بمانند.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان گفت: شخصیت تیمی ما روز به روز بهتر می شود و تمام تیم ها روی ما حساب جداگانه ای می کنند البته نباید مغرور شویم، باید  و در برابر حریفان با قدرت ظاهر شویم، فردا باید مانند بازی های قبل تلاش کنیم.

تارتار با بیان اینکه انتظار داریم هواداران در بازی فردا ورزشگاه را پر کنند و مثل گذشته از ما حمایت کنند تا روند خوبمان را ادامه دهیم افزود: از کانون هواداران تیم نفت مسجدسلیمان تشکر می کنم و معتقدم آنها در نتیجه گیری تیم تاثیر گذار هستند.

دیدار تیم های نفت مسجدسلیمان و ذوب آهن از ساعت ۱۴:۳۰ فردا در مسجدسلیمان برگزار می شود.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha