قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۴۶۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خدمت رسانی به مردم با همت تمام مسؤولان

استان ها زنجانزنجان استاندار زنجان در ادامه بازدید از پروژه های عمرانی و دیدار با اهالی روستاهای این استان، روز پنجشنبه / هفتم آذر/ در قالب برنامه یک روزه به بخش های قره پشتلو و…

خدمت رسانی به مردم با همت تمام مسؤولان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فتح الله حقیقی در ابتدای این برنامه ضمن بازدید از ایستگاه گازرسانی آق کند در جریان روند تکمیل این پروژه قرار گرفت که گازرسانی به ۹ روستای بخش قره پشتلو از طریق این ایستگاه تامین خواهد شد.

وی در ادامه از چادر تست گاز روستای زنگی کوه (ادامه پروژه آق کند) نیز بازدید کرد.

حقیقی سپس به همراه جمعی از مدیران استان و فرماندار زنجان از پروژه مسیر بیرون ده به سرچم که اجرای آن را شرکت راهسازی سازه آذین بر عهده دارد بازدید به عمل آورد.

دیدار چهره به چهره با اهالی روستای بیرون ده از توابع بخش قره پشتلو، آخرین برنامه استاندار زنجان در این بخش بود.

استاندار زنجان در ادامه به بخش زنجانرود رفت و ضمن دیدار با شماری از اهالی روستاهای رجئین و قره بوته از چند پروژه نیز بازدید کرد.

بازدید از سالن ورزشی نیمه کاره رجئین، خط انتقال گاز روستای گُرگ تپه و پروژه سیل بند روستای شکورچی بخش دیگری از برنامه های سفر به زنجانرود بود.

مقام عالی دولت در استان زنجان در جریان این بازدیدها در جمع اهالی روستاها، گفت: دولت، تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی هرچه بهتر به مناطق مختلف از جمله روستاها انجام می دهد.

وی اظهار داشت: خدمات ارائه شده با همت، پیگیری و تلاش همه جانبه تمام مسؤولان و خدمتگزاران بوده است.

حقیقی ضمن تقدیر از حضور مردم استان زنجان در صحنه های مختلف، تصریح کرد: هدف از سفر به روستاها و بازدید از پروژه های عمرانی روستایی، دیدار با مردم و شنیدن مسائل و مشکلات آن ها است تا نسبت به رفع آن ها اقدام کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در سال ۹۶ حجم سرمایه گذاری صنعتی در استان زنجان، یک هزار میلیارد تومان بود که این میزان در سال گذشته به یک هزار و ۱۰۰ میلیارد و امسال به ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان رسیده که این افزایش در شرایط کنونی کشور، حاصل تلاش، همراهی و همگامی تمام مسؤولان و مدیران استان است.

حقیقی با اشاره به حل مشکل پسماند روی زنجان پس از گذشت بیش از ۱۵ سال، گفت: این پسماندها یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان ارزش دارد که برابر با بودجه پنج سال استان زنجان است.

وی اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی، مجوز استفاده ۴۰ میلیارد تومان از این سرمایه در سال جاری را به استان زنجان داده که این پسماند به نفع مردم استان، تعیین تکلیف خواهد شد.

حقیقی افزود: بزرگترین مجتمع پرورش دام سبک با ظرفیت ۶۰ هزار راس دام که در سطح کشورهای منطقه، بی نظیر است نیز در زنجان اجرا می شود که فاز اول آن تا پایان فروردین ۹۹ به بهره برداری می رسد.

وی تاکید کرد: مردم هرگونه نظر، مشکل، پیشنهاد و راهکار خود را می توانند با مراجعه حضوری به دفاتر مسؤولان و یا از طریق سایر راه های ارتباطی، طرح کرده و پیگیر حل آن باشند و مسؤولان و مدیران استان زنجان نیز ضمن پاسخگویی، نهایت توان و تلاش خود را برای پیگیری مسائل مختلف به کار می گیرند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha