قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۴۶۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نقش بسیج در شرایط کنونی حساس و کارآمدتر است

استان ها قزوینقزوین معاون اجرایی و جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: نقش بسیج امروز در عرصه های مختلف پررنگ و کارآمدتر دیده می شود.

نقش بسیج در شرایط کنونی حساس و کارآمدتر است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرهنگ حمزه برین در تجمع بزرگ بسیجیان دهستان زوارک و شهر معلم کلایه گفت: تشکیل بسیج با تاسی از شعار انقلاب اسلامی و تبعیت از رهبری معظم، پیروزی های پی در پی را در کارنامه خود ثبت کرده است.
وی افزود: نقش بسیج در دوران دفاع مقدس به جنگ تحمیلی خلاصه نشد و پس از جنگ شاهد صدور پیام امام راحل برای ابلاغ تشکیل بسیج دانشجویی و بسیج طلاب بودیم که این دستور، فصل جدیدی برای بسیج و بسیجیان باز کرد.
سرهنگ برین یادآورشد: امروز رویکرد و توجهات دشمن تغییر کرده و باید کارکرد بسیج نیز عوض شود تا تهدیدات دشمن را بتواند خنثی کند.

به گفته وی دشمن بدنبال یارگیری درمیان مسوولین و ضربه زدن به نقاط حساس در زمینه های سیاسی و فرهنگی است و بسیج در اقشار مختلف، به دنبال شکست دشمن هستند.
وی افزود: دوران هشت سال جنگ تحمیلی دفاع مقدس و نظامی از میهن بودولی بعد از سال ۶۷ اقشار بسیج نقش و ماموریت های جدیدی گرفتند، طلبه ها در بسیج طلاب ، معلمان ، دانشجویان، دانش آموزان، هنرمندان ، کارمندان ، کارگران و ... بیش از ۲۱ قشر ، ماموریت دفاع از انقلاب اسلامی را بصورت تخصصی به عهده گرفتند.
معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین خاطر نشان کرد: دفاع از مظلوم، مقابله با مستکبر و ایستادگی در برابر ظالمان از وظایف تک تک اقشار بسیج می باشد.
به گفته وی امروز ۴ دهه از عمر بسیج می گذرد و شاهد نقش آفرینی در عرصه های مختلف هستیم هرچند دشمن هیچگاه از دشمنی خودش کوتاه نیامده و دست برنمی دارد و در هر زمان فتنه ها و ضربه های دشمن سنگین تر می شود ولی در این جبهه، شبکه بسیج ذیل فرماندهی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) انسجام پیدا کرده و با روشنگری رهبر فرزانه و همراهی هوشمندانه ملت ، بصیر و مجاهدت و جانفشانی اقشار مختلف بسیج ، کشور آرام و آرامش در آن حاکم هست.
وی با طرح این سووال که کدام کشور را پیدا می کنید که اینگونه از کنار خطرات عبور کند افزود: وظیفه ما در دفاع انقلاب اسلامی سنگین تر از قبل شده است، چرا که باور داریم انقلاب اسلامی نه تنها در ایران بلکه به سایر کشورها صادر شده و بسیج یک ماموریت جهانی رو عهده دار می باشد و باید تلاش کرد آرمان ها و ملاک های الهی امام راحل و رهبری را به دنیا منتشر کنیم.
برین گفت: بسیجی نمیتواند شاهد ظلم استکبار در دنیا باشد و حرفی نزند ، بسیج مستضعفین یعنی برقراری عدالت، آزادی، دفاع از مظلوم.
وی افزود: شهدای اخیر امنیت نیز امروز کار و نقش خودشان رو ایفا کردند و هر کدام از ما بسیجیان باید نقشی ایفا کنیم تا زمینه ساز ظهور امام عصر شویم.
به گفته وی بسیجی باید در زمان خودش مرد زمانه و رزمنده زمانه خودش باشد، نقشش را پیدا و مطیع امر رهبر باشد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha