قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۴۵۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مصرف CNG در کردستان ۲۴ درصد افزایش یافت

استان ها کردستان سنندج مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: بعد از اجرای طرح سهمیه بندی بنزین در ۲۴ آبان، مصرف گاز CNG در استان در ۱۲ روز گذشته ۲۴ درصد افزایش یافته است.

مصرف CNG در کردستان ۲۴ درصد افزایش یافت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احمد فعله گری روز پنجشنبه اظهار داشت: پیش از آغاز اجرای این طرح، روزانه به طور میانگین ۴۴۰ هزار مترمکعب گاز سی ان جی در کردستان مصرف می شد که اکنون این مقدار به ۵۵۰ هزار مترمکعب در روز رسیده است.

وی مصرف سی ان جی استان در روز ۲۳ آبان را ۴۳۵ هزار و ۲۰ مترمکعب اعلام کرد و افزود: این رقم در ۲۴ آبان به ۴۷۲ هزار و ۴۰۴ متر مکعب رسید یعنی مصرف سوخت CNG در استان ۹ درصد بیشتر شد.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان عدم افزایش قیمت CNG را در افزایش مصرف آن موثر دانست و یادآور شد: پیش بینی می شود با اتمام سهمیه بنزین ماهانه، مقدار مصرف سی ان جی در استان از مرز ۶۰۰ هزار متر مکعب در روز فراتر رود.

فعله گری بر آمادگی جایگاه های عرضه سوخت برای ارائه خدمات مستمر به شهروندان تاکید کرد و گفت: ظرفیت مناسبی به لحاظ عرضه CNG در استان وجود دارد و اکنون ۵۲ باب جایگاه در این رابطه فعالیت دارند.

وی با بیان اینکه در زمینه توزیع گاز سی ان جی مشکلی وجود ندارد،  اضافه کرد: ظرفیت جایگاه های CNG کردستان ظرفیت فروش روزانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار متر مکعب سی ان جی را دارند.

در حال حاضر ۷۵ جایگاه فرآورده نفتی و ۵۲ باب جایگاه سی ان جی در استان کردستان به شهروندان خدمات می دهند  و روزانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر بنزین در جایگاه های استان توزیع می شود.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha